Vanesa Čuriková

Petra Siváková
7. februára 2023
Alžbeta Bielková
7. februára 2023
Petra Siváková
7. februára 2023
Alžbeta Bielková
7. februára 2023

EVA Miss Sympatia 2023


Pošlite SMS na číslo 9980
Hlasovanie prebieha od 15.5. do 24.6.2023.

Cena SMS je 1,50 €. Službu zabezpečuje A SMS, s.r.o.
VIAC INFORMÁCIÍ A CELÝ ŠTATÚT HLASOVANIA

10.
Vanesa Čuriková

23 rokov, Ilava

Čo o nej už vieme: Študuje 4. rok na Katedre žurnalistiky na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Popri škole pracuje ako marketing support manager v technologickej firme. Má rada prechádzky do prírody a box. Vo voľnom čase sa venuje sa Pole Dance a stylingu, má skúsenosti s modelingom. Ovláda anglický a nemecký jazyk .

A čo nám o sebe prezradila v rozhovore:

Čo si o sebe myslíš a čo o tebe hovoria tvoji blízki?  Som veľmi spoločenská a extrovertná, veĺmi rada komunikujem a viem sa s každým empaticky porozprávať. Som dynamická a stále mám veľa energie.  Som poriadkumilovná a mám rada, keď je deň zorganizovaný.

Kde naberáš svoju energiu, čo je tvoja psychohygiena? Pohyb a pobyt v prírode, cvičenie, ale aj upratovanie domácnosti.

Aká je tvoja životná filozofia? Verím na osud, na intuíciu, lebo všetko je nakoniec tak, ako má byť. Ja som v živote vďačná za maličkosti a viem si ich vážiť. A to ma robí šťastnou 😊.

Kde cítiš svoj potenciál a aký je tvoj osobnostný rozvoj, posun v tejto súťaži?  Jednoznačne mi stúplo zdravé sebavedomie a nemám o sebe pochybnosti. Pomáha mi moja otvorenosť a cítim aj podporu svojho okolia a od dievčat. To ma stále dobíja a motivuje k ďalšej práci na sebe. Veľmi ma v zdravej výžive a vnútornej vyrovnanosti posunul aj workshop s Mirkou Luberdovou.

Aký bude tvoj ďalší život a smerovanie po Miss, či už sa staneš víťazkou alebo nie?

Vďaka účasti v projekte Miss Slovensko 2023 sa budem snažiť využiť svoju šancu a zužitkovať všetko, čo som sa naučila. A chcela by som spojiť skúsenosti s mediálnym prostredím a prepojiť ich s edukáciou. Chcem rozvinúť svoju kreativitu a tvorivosť  a rada by som tiež pracovala so študentmi v oblasti orientácie v médiách a komunikácii.

Ako chceš  pomáhať a byť prospešná?

Milujem zvieratá, preto sa aktívne venujem ich ochrane a dôležitým aktivitám ako napr. iniciatíve Silvester bez petárd. Chcela by som v budúcnosti tiež aktívne pôsobiť v edukácii pri mimoriadne aktuálnych témam psychického zdravia a budovania pozitívneho vnímania svojho tela. V budúcnosti by sa rada venovala aj problematike mediálnej výchovy a pomoci orientácie v mediálnom prostredí.

Zdieľajte