Alžbeta Bielková

Vanesa Čuriková
7. februára 2023
Daniela Vojtasová
7. februára 2023

EVA Miss Sympatia 2023


Pošlite SMS na číslo 9981
Hlasovanie prebieha od 15.5. do 24.6.2023.

Cena SMS je 1,50 €. Službu zabezpečuje A SMS, s.r.o.
VIAC INFORMÁCIÍ A CELÝ ŠTATÚT HLASOVANIA

11.
Alžbeta Bielková

24 rokov, Žilina

Čo o nej už vieme: Externe študuje 1. ročník Predprimárnej a elementárnej pedagogiky na Pedagogickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. zároveň pracuje ako vychovávateľka na súkromnej základnej škole. Má dlhoročné modelingové skúsenosti a pracovala už pre najprestížnejšie svetové módne značky. Rada má cestovanie, turistiku,  cvičenie jogy, aktívne sa zaujíma o udržateľnú módu a ekologické témy. Ovláda anglický a francúzsky jazyk.

A čo nám o sebe prezradila v rozhovore:

Čo si o sebe myslíš a čo o tebe hovoria tvoji blízki? Rozhodne som mimoriadne pokojný človek, takmer nikdy nestresujem a nenechám sa vykoľajiť v žiadnej situácii. Som zároveň veľmi citlivá a empatická. Rada pomáham a podporujem tých, ktorí to potrebujú. Pochádzam z mnohodetnej rodiny a som zvyknutá fungovať a presadiť sa i vo väčšom kolektíve. Považujem sa za skromnú, pracovitú, no zároveň i zdravo priebojnú osobu.

Kde naberáš svoju energiu, čo je tvoja psychohygiena?  Mojou psychohygienou je čas strávený v prírode, na horách. Veľkým zdrojom prílevu energie sú i zvieratká a láska k nim.  Túry s mojím psíkom, ale aj pohyb v podobe jogy.

Aká je tvoja životná filozofia? Všetko zakladám na láske. Láska k rodine, k blízkym,  ale aj k sebe samej. Láska k práci a ku všetkému, čo robím a čomu sa venujem.

Kde cítiš svoj potenciál a aký je tvoj osobnostný rozvoj, posun v tejto súťaži? Od malička som bola perfekcionistka a preto aj v tomto projekte sa snažím realizovať na 100%. Snažím sa  využiť všetky možnosti a naučiť sa čo najviac. Mám obrovskú chuť pracovať na sebe aj ďalej, s rozvahou, s entuziazmom sa posúvať vpred. Vo veľkej miere mi pomohli i rôzne  školenia a workshopy súvisiace napríklad so sociálnym sieťami, posunulo ma  to aj v osobnej prezentácii.

Aký bude tvoj ďalší život a smerovanie po Miss, či už sa staneš víťazkou alebo nie?

Mojou víziou je zachovať si rozvahu a pokoj, žiť ďalej reálny život a nie staviť na „pozlátko“.  Rada by som bola išpiráciou pre iné dievčatá a ukázala im pravú tvár, objektivitu, pravdivý obsah. To sú podľa mňa správne hodnoty, ktoré prezentuje aj tento projekt miss.

Ako chceš  pomáhať a byť prospešná?

Mojím poslaním je výchova detí, preto mám víziu venovať svoj voľný čas a zanietenie takým deťom, ktorým bolo dopriate v živote menej ako mne, deťom pochádzajúcim zo slabších sociálnych pomerov. Zbožňujem prácu s deťmi. Som vďačná za to, že mi neustále ukazujú radosť, vďačnosť a kreativitu, vďaka ktorej môžem rásť.

Zdieľajte