Daniela Vojtasová

Alžbeta Bielková
7. februára 2023
Alžbeta Bielková
7. februára 2023

EVA Miss Sympatia 2023


Pošlite SMS na číslo 9982
Hlasovanie prebieha od 15.5. do 24.6.2023.

Cena SMS je 1,50 €. Službu zabezpečuje A SMS, s.r.o.
VIAC INFORMÁCIÍ A CELÝ ŠTATÚT HLASOVANIA

12.
Daniela Vojtasová

23 rokov, Dolný Kubín

Študuje 4. rok na Univerzite Komenského v Bratislave odbor Marketingovej komunikácie. Zároveň spravuje sociálne siete pre podcast, ktorý sa venuje témam udržateľnosti a ekológie. Ako profesionálna tanečnica účinkovala vo viacerých veľkých tanečných a hudobných tv projektoch ako Lets Dance a pod. Má rada fotenie a umenie. Zaujíma sa tiež o výrobu vína a v budúcnosti by sa rada v tejto oblasti vzdelávala. Ovláda anglický a španielsky jazyk.

A čo nám o sebe prezradila v rozhovore:

Čo si o sebe myslíš a čo o tebe hovoria tvoji blízki? Myslím si, že ma do veľkej miery formoval odchod z domu a osamostatnenie sa, keď sa mala 15 rokov. Vďaka tomu som rýchlo dospela a naučila som sa byť najmä zodpovedná, húževnatá a pracovitá. Moji blízki ma vnímajú ako takú „pokojnú bojovníčku“- ku všetkému pristupujem s rozvahou, kľudom a pokorou. Definuje ma najmä pracovitosť, keďže ku všetkému, čomu sa venujem, pristupujem s maximálnym úsilím a nasadením. Som zvyknutá pracovať vo veľkom kolektíve, kde je potrebné sa prispôsobiť, avšak rovnako rada pracujem individuálne a osamote. Vždy som otvorená novým príležitostiam a rada sa vzdelávam v rôznych oblastiach. Je pre mňa dôležitý neustály osobnostný rast a posun vpred. Od malička som bola cieľavedomá a vytrvalá, preto viem, že každý vytýčený cieľ možno dosiahnuť, avšak treba mať trpezlivosť a odvahu.

Kde naberáš svoju energiu, čo je tvoja psychohygiena?  Mojou psychohygienou je jednoznačne pohyb a hudba, ktorá ma sprevádza každým dňom. Tanec a šport sú aktivity, vďaka ktorým sa dokážem vzdialiť od všetkých povinností a užívať si prítomný okamih. Táto kombinácia ma napĺňa šťastím a dodáva mi vnútorný pokoj.

Aká je tvoja životná filozofia? Veriť si a neustále na sebe pracovať. Vždy sa máme kam posúvať.

Kde cítiš svoj potenciál a aký je tvoj osobnostný rozvoj, posun v tejto súťaži?  Vďaka účasti v projekte miss získavam nové skúsenosti, za ktoré som nesmierne vďačná. Začala som spoznávať svoje kvality a tou cestou si aj budovať zdravé sebavedomie. Teší ma, že môžem byť sama sebou a že všetko, čo v rámci miss robím ide prirodzene. Cítim sa byť sebavedomejšia, plná elánu a chuti napredovať.

Aký bude tvoj ďalší život a smerovanie po Miss, či už sa staneš víťazkou alebo nie?

Myslím si, že stále ostanem sama sebou a „nohami pevne na zemi“. Chcela by som sa však viac zamerať na pomoc druhým. Aktuálne sa venujem témam každodennej udržateľnosti, no do budúcna by som rada spojila s organizáciou Jeden rodič, keďže viem v akých neľahkých situáciách sa neraz ocitajú slobodné matky a ich deti. Chcela by som byť oporou tam, kde to bude potrebné a byť inšpiráciou pre mladé dievčatá a ženy. Chcem odovzdávať  pozitívnu energiu svojmu okoliu a ísť vo všetkom, čo robím príkladom. Rada by som čo najlepšie reprezentovala nielen projekt Miss Slovensko, ale hlavne jeho vízie a dôležité hodnoty.

Ako chceš pomáhať a byť prospešná?

Venujem sa aktívne témam ekológie a trvalej udržateľnosti. Práve na túto oblasť by som chcela upriamiť pozornosť a poukázať na jej dôležitosť. Okrem toho by som chcela byť oporou pre mladé dievčatá a ženy a participovať na rôznych projektoch ako je napríklad Nie rakovine či v neziskových organizáciách ako Jeden rodič a iné.

Zdieľajte