Hlasovanie o EVA MISS SYMPATIA

Hlasujte online na  https://eva.cas.sk/miss-slovensko-2018/ alebo zašlite SMS na číslo 871 v tvare: MISS (medzera) a číslo Vašej favoritky. Hodnota jednej SMS je 5 € a v celej výške putuje na pomoc deťom. Každá zaslaná SMS predstavuje päť hlasov pre Vašu favoritku. Aj tento rok poputuje výťažok z hlasovania o najsympatickejšiu finalistku v plnej výške na charitatívne účely. Výherca hlasovania získa 8-dňovú dovolenku na grécky Peloponéz do exkluzívneho rezortu hotelovej siete Aldemar, Olympian Village 5* od cestovnej kancelárie Hydrotour.

Víťazka EVA Miss Sympatia 2018 získa krásny titul ,,vox populi“ , ale aj  exkluzívny briliantový šperkový set od slovenského výrobcu svadobných obrúčok a šperkov – spoločnosti LORETTA, ktorý jej bude tento titul navždy pripomínať.

Srdce pre deti je charitatívny projekt denníka Nový Čas, ktorý spravuje Nadácia Pontis. Jeho cieľom je pomáhať po celom Slovensku neplnoletým deťom s výrazným zdravotným alebo sociálnym znevýhodnením. Náklady na fungovanie projektu znáša v plnom rozsahu Nový Čas. Prostriedky zbierok tak idú do posledného centu na pomoc deťom.