O projekte

Jedinečný projekt MISS SLOVENSKO sa už viac ako 20 rokov spája s eleganciou, krásou a dynamikou svetoznámych módnych šou. Vďaka svojim dlhoročným partnerom a podporovateľom patrí medzi najdlhšie vysielané televízne súťaže na Slovensku vôbec, s veľkým galaprogramom na záver.

Počas aprílového finálového večera zvolíme najkrajšiu Slovenku roku 2018, ale zároveň aj v poradí 23.  Miss Slovensko. Nebude chýbať skvelá televízna šou, exkluzívny program a odvážne dievčatá, ktoré sa neboja ísť za svojim snom.

Prostredníctvom médií a sociálnych sietí sleduje verejnosť každý krok dvanástich vybraných finalistiek doslova od úplného začiatku až po samotné finále súťaže, čo zväčša tri mesiace. O kandidátkach na titul Miss Slovensko pravidelne informuje vo svojich reláciách jedna z najsledovanejších televízii na Slovensku TV JOJ. O dianí v súťaži ale prinášajú správy aj iné médiá a mnohé webové stránky. Medzi ne patrí najčítanejší denník na Slovensku Nový Čas, magazín EVA-hriešne dobrá či portál www.cas.sk.

Víťazky projektu Miss Slovensko cestujú každý rok na svetové súťaže MISS WORLD, MISS INTERNATIONAL a MISS SUPRANATIONAL. Posledné roky dokázali, že Slovensko sa v konkurencii veľkých krajín nestratí. Svedčia o tom úspechy Karolíny Chomistekovej na Miss World 2013, Petry Denkovej na Miss Supranational 2015, Kristíny Činčurovej na Miss World 2016 či Petry Varaliovej na Miss International 2017.

Víťazka Miss Slovensko 2018 získa štýlové SUV Hyundai Kona, dovolenku pre 2 osoby v Ománe do 5* hotelu Rotana Salalah Resort od cestovnej kancelárie Hydrotour a viacero ďalších cien.