Jedinečný projekt MISS SLOVENSKO sa už viac ako 20 rokov spája s eleganciou, krásou a dynamikou svetoznámych módnych šou. Vďaka svojim dlhoročným partnerom a podporovateľom patrí medzi najdlhšie vysielané televízne súťaže na Slovensku vôbec, s veľkým galaprogramom na záver.

Súťaž je už roky vedená spoločensky prospešným a zmysluplným smerom.  Projekt Miss nie je prvoplánovej kráse, ale o krásnej  a pozitívnej energii a finalistky či vítazky súťaže ju zdieľajú  nielen s divákmi, ale zároveň tento dar odovzdávajú ďalej, pretože Miss Slovensko je roky spojená s pomocou tým, ktorí to potrebujú.

Dôkazom toho sú projekty, ktoré boli organizátormi a hlasujúcimi divákmi podporené – detské domovy na Slovensku, detské onkologické a kardiologické oddelenia, Deň narcisov, Týždeň modrého gombíka, podpora konkrétnym rodinám prostredníctvom Nadácie TV JOJ a projektu Srdce pre deti. V roku 2019 putoval výťažok z hlasovania o titul EVA Miss Sympatia občianskemu združeniu NÁRUČ Senior&Junior a v roku 2020 pre neziskovú organizáciu PLAMIENOK. V roku 2021 podporil výťažok z diváckeho hlasovania Ligu za duševné zdravie, konkrétne Linku dôvery Nezábudka, ktorá pomáha tým, ktorí sa ocitli v akútnej psychickej kríze či v ťažkej životnej situácii.

Podmienky prihlásenia do súťaže Miss Slovensko 2023:

  • Slovenská štátna príslušnosť
  • Vek od 18 do 26 rokov (v deň finále súťaže 20.5.2023)
  • Slobodná
  • Bezdetná
  • Zaslaná elektronická prihláška do 22.1.2023 (prihlasovací formulár bude zverejnený 12.12.2022 o 9:00 hod.). Súčasťou prihlášky sú okrem 1 minútového videa aj 3 fotografie (portrét, postava, profil)

Termín semifinálového kola: 29.1.2023

Zdieľajte