Jedinečný projekt MISS SLOVENSKO sa už viac ako 20 rokov spája s eleganciou, krásou a dynamikou svetoznámych módnych šou. Vďaka svojim dlhoročným partnerom a podporovateľom patrí medzi najdlhšie vysielané televízne súťaže na Slovensku vôbec, s veľkým galaprogramom na záver. 

Súťaž je už roky vedená spoločensky prospešným a zmysluplným smerom. Krása je dar, o ktorý sa na finalistky projektu delia s divákmi, ale zároveň tento dar odovzdávajú ďalej, pretože Miss Slovensko je roky spojená s pomocou tým, ktorí to potrebujú.

Dôkazom toho sú projekty, ktoré boli organizátormi a hlasujúcimi divákmi podporené – detské domovy na Slovensku, detské onkologické a kardiologické oddelenia, Deň narcisov, Týždeň modrého gombíka, podpora konkrétnym rodinám prostredníctvom Nadácie TV JOJ a projektu Srdce pre deti. V roku 2019 putoval výťažok z hlasovania o titul EVA Miss Sympatia občianskemu združeniu NÁRUČ Senior&Junior a v roku 2020 pre neziskovú organizáciu PLAMIENOK. V roku 2021 podporil výťažok z diváckeho hlasovania Ligu za duševné zdravie, konkrétne Linku dôvery Nezábudka, ktorá pomáha tým, ktorí sa ocitli v akútnej psychickej kríze či v ťažkej životnej situácii.

Zdieľajte