Petra Siváková

Romana Ugrayová
7. februára 2023
Vanesa Čuriková
7. februára 2023
Romana Ugrayová
7. februára 2023
Vanesa Čuriková
7. februára 2023

EVA Miss Sympatia 2023


Pošlite SMS na číslo 9979
Hlasovanie prebieha od 15.5. do 24.6.2023.

Cena SMS je 1,50 €. Službu zabezpečuje A SMS, s.r.o.
VIAC INFORMÁCIÍ A CELÝ ŠTATÚT HLASOVANIA

9.
Petra Siváková

22 rokov, Šamorín

Čo o nej už vieme: Pracuje ako Social Media Marketer v anglickej Digital a Talent agentúre, aktívne a profesionálne sa venuje modelingu už od 15 rokov, vďaka čomu bola na svetových fashion weekoch a pracovala pre najprestížnejšie módne značky. V New Yorku absolvovala viacero kurzov so zameraním na interiérový dizajn, ktorému sa v budúcnosti chce aj venovať. Má vlastnú značku šperkov, ktoré si sama navrhuje. Medzi jej hobby patrí najmä móda a styling, hra na gitaru, tanec a umenie. Ovláda anglický jazyk.

A čo nám o sebe prezradila v rozhovore:

Čo si o sebe myslíš a čo o tebe hovoria tvoji blízki? Som prirodzene pokojná a nekonfliktná osoba, dobre zvládam stresové situácie, reagujem vždy s kľudom, som trpezlivá a idem si  vytrvalo za svojim dlhodobým cieľom.

Kde naberáš svoju energiu, čo je tvoja psychohygiena?  Je to určite pasívny oddych, ticho relax, venovať sa sama sebe a užiť si chvíľky sama so sebou.  Často pracujem vo veľkých kolektívoch a preto je samota  pre mňa veľmi relaxačná.

Aká je tvoja životná filozofia?  Chcem byť vo všetkom samostatná a sebestačná tak,  aby som nemusela byť nikdy závislá od niekoho, či niečoho. Aby som za svoje úspechy,  ale aj neúspechy vždy zodpovedala hlavne sama sebe. 😊

Kde cítiš svoj potenciál a aký je tvoj osobnostný rozvoj, posun v tejto súťaži?   Ja mám dlhoročné  skúsenosti s modelingom, takže osobná prezentácia je pre mňa prirodzená a zvládam ju veľmi dobre. Je však pre mňa nové vystupovanie pred kamerami, prezentovať sa audiovizuálnym spôsobom ma posúva a výrazne som si vďaka projektu miss zlepšila svoje prezentačné zručnosti. Podnetný bol pre mňa aj workshop s Mirkou Luberdovou o správnom a zdravom stravovaní.

Aký bude tvoj ďalší život a smerovanie po Miss, či už sa staneš víťazkou alebo nie?

Ak získam titul miss, tak som si vedomá obrovskej zodpovednosti a som pripravená na veľkú pozornosť  zo strany verejnosti a médií. Vedieť obhájiť titul je podľa mňa ešte ťažšie, ako ho získať. Ja sa viem dobre prispôsobiť rôznym situáciám, zároveň však „viem ostať nohami na zemi“. Určite by mi titul pomohol rozvinúť viac a rýchlejšie moje smerovanie aj osobné aktivity, ak ho však nezískam, mám svoj jasný a pevný cieľ. Mojim snom, ale zároveň už aj realitou je návrhárstvo vlastných šperkov, mám vlastnú značku a venujem sa jej už nejaký čas.  Tento svoj krásny sen budem rozvíjať  aj ďalej.

Ako chceš  pomáhať a byť prospešná?

Pri svojich cestách po svete som videla mnoho trpiacich nemých tvári, rada by som sa  v budúcnosti aktívne angažovala v charitatívnej činnosti v oblasti ochrany týraných, zanedbaných a túlavých zvierat na Slovensku.

Zdieľajte