Nina Nemčoková

Vanessa Gáborová
7. februára 2023
Romana Ugrayová
7. februára 2023
Vanessa Gáborová
7. februára 2023
Romana Ugrayová
7. februára 2023

EVA Miss Sympatia 2023


Pošlite SMS na číslo 9977
Hlasovanie prebieha od 15.5. do 24.6.2023.

Cena SMS je 1,50 €. Službu zabezpečuje A SMS, s.r.o.
VIAC INFORMÁCIÍ A CELÝ ŠTATÚT HLASOVANIA

7.
Nina Nemčoková

20 rokov, Bratislava

Čo o nej už vieme: Študuje 1. ročník na Obchodnej fakulte Ekonomickej univerzity v Bratislave, odbor Medzinárodné podnikanie. Aktívne sa venuje scénickému tancu -contemporary, v ktorom už dosiahla  najvyššie, aj medzinárodné úspechy, je majsterkou Slovenska aj majsterkou sveta. Navrhuje aj šije si modely a vlastnej tvorbe by sa chcela venovať aj v budúcnosti. Ovláda anglický jazyk.

A čo nám o sebe prezradila v rozhovore:

Čo si o sebe myslíš a čo o tebe hovoria tvoji blízki? Som veľmi temperamentná, moji najbližší by povedali že som výbušná a energická, a povedali by, že sa cítia so mnou dobre. Snažím sa vysielať pozitívnu energiu, som extrovertná, spoločenská a som rada medzi ľuďmi. Zároveň som však veĺmi zodpovedná, dochvíĺna, radšej  mám všetko pripravené vopred. Mám rada objektívnu kritiku a nechám si poradiť.

Kde naberáš svoju energiu, čo je tvoja psychohygiena? Jednoznačne ma napĺňa tanec a čas strávený s blízkymi.

Aká je tvoja životná filozofia?  Život je life! Užívať si život naplno v každom okamžiku, tu a teraz, žiť spontánne, nikdy neĺutovať a tešiť sa z toho, čo je. Stráviť čas s úžasnými ľuďmi a robiť veľké veci !

Kde cítiš svoj potenciál a aký je tvoj osobnostný rozvoj, posun v tejto súťaži?

Mojím osobnostným rozvojom sa stala ženskosť a celkové prežitie tej ženskej sily. Paradoxne ma bavia aj chlapčenské športy. Ale som hrdá na to, že som žena a môžem ňou byť.

Aký bude tvoj ďalší život a smerovanie po Miss, či už sa staneš víťazkou alebo nie? Mojim snom je mať vlastnú módnu značku, ale zároveň by som chcela ostať pri športe a tanci.  Aktívny pohyb, či už šport alebo tanec bude určite mojou cetou aj v budúcnosti, v tomto smere by som chcela zapojiť ľudí, robiť eventy aktivity, učiť, organizovať pohybové akcie.  Jednoducho mať životný štýl a smer úzko spojený so športom a tancom. Chcela by som  doslova popularizovať šport, tanec a celkovo pohyb ako taký.

Ako chceš  pomáhať a byť prospešná?

Chcem každopádne podporovať ľudí. Rada sa venujem deťom, som trénerkou tanca a preto by som chcela v tejto oblasti pôsobiť aj viac. Budem aktívna v témach súvisiacich s podporou, vzdelávaním a záujmovým aktivitám detí a juniorov, aby svoj čas trávili zmysluplnými a zdravými aktivitami.

Zdieľajte