Kinga Puhová

Sonja Kopčanová
7. februára 2023
Karolína Bazsóová
7. februára 2023
Sonja Kopčanová
7. februára 2023
Karolína Bazsóová
7. februára 2023

EVA Miss Sympatia 2023


Pošlite SMS na číslo 9973
Hlasovanie prebieha od 15.5. do 24.6.2023.

Cena SMS je 1,50 €. Službu zabezpečuje A SMS, s.r.o.
VIAC INFORMÁCIÍ A CELÝ ŠTATÚT HLASOVANIA

3.
Kinga Puhová

22 rokov, Dunajská Streda

Čo o nej už vieme: Študuje v 3. ročníku na Univerzite Mod Spe Paris Central Europe v Bratislave, odbor Fashion Product Manažment v anglickom jazyku. V budúcnosti by chcela pokračovať v štúdiu v Paríži. Zároveň pracuje ako modelka, preto často cestuje a rada spoznáva aj iné kultúry a gastronómiu. Ovláda maďarský, anglický a francúzsky jazyk.

A čo nám o sebe prezradila v rozhovore:

Čo si o sebe myslíš a čo tebe hovoria tvoji blízki? Som maximalistka, to znamená, že všetko robím na 100% a viac. Aj prácu, štúdium, aj všetko v mojom živote. Ak sa mi nedarí stopercentne, nie som spokojná. Som tiež empatická a veľmi intenzívne prežívam všetko, čo sa deje iným ľuďom. Som tiež kreatívna, mám veľa nápadov a rada tvorím nové, to ma vystihuje a definuje.

Kde naberáš svoju energiu, čo je tvoja psychohygiena?  Jednoznačne cestovanie a spoznávanie nových krajín, kultúr aj ľudí. Zbieranie zážitkov a skúseností je pre mňa najviac a to mi naozaj dopĺňa energiu a životný elán.

Aká je tvoja životná filozofia?  V živote zbieram zážitky a nie veci. Veci nie sú dôležité  a treba sa vyhnúť zbytočnému plytvaniu. A hlavne, zážitky mi nikto nikdy nevezme.

Kde cítiš svoj potenciál a aký je tvoj osobnostný rozvoj, posun v tejto súťaži?

Pracujem na sebe veľmi intenzívne a verím, že sa zo dňa na deň zlepšujem v komunikácii a osobnostnej prezentácii. Som síce introvert a je to pre mňa náročné, ale napredujem. Na sústredeniach miss ma veĺmi zaujali workshopy s charitatívnymi témami a edukáciou. Dozvedela som sa veľa informácií a toto je oblasť, ktorej sa už teraz venujem a plánujem  pokračovat a napredovať aj v budúcnosti.

 Aký bude tvoj ďalší život a smerovanie po Miss, či už sa staneš víťazkou alebo nie?

Či už s titulom alebo bez neho, chcem sa aktívne venovať osvete v téme udržateľnosti. Moja generácia a všeobecne ľudstvo je v súčasnosti veľmi materiálne a komerčne zamerané.  Ja chcem šíriť myšlienky, učiť ľudí a hovoriť o udržateľnej móde. Chcem vybudovať vlastnú značku s touto filozofiou. A samozrejme s titulom Miss Slovensko 2023 by som to dokázala viac a lepšie využiť, bolo by ma určite počuť 😊

Ako chceš pomáhať a byť prospešná?

„Už teraz sa aktívne venujem študijne aj osobne témam trvalej udržateľnosti a udržateľnej módy,  vytvorila som už aj vlastnú kolekciu.  V tomto odbore by som chcela v budúcnosti aj reálne pracovať a ovplyvniť tak osobne svetovú udržateľnosť a ekológiu. Som presvedčená, že tejto téme je potrebné sa v súčasnosti viac venovať a robiť aktívnu osvetu v tejto oblasti.“

Už teraz sa venujem aj charitatativnej činnosti, pretože pomáhať tým, ktorí to potrebujú, je tá najväčšia radosť. Mám aj dlhodobejšie plány, ako prepojiť moju tému udržateľnosti s charitatívnou činnosťou.

Zdieľajte