Karolína Bazsóová

Kinga Puhová
7. februára 2023
Laura Weiterschütz
7. februára 2023
Kinga Puhová
7. februára 2023
Laura Weiterschütz
7. februára 2023

EVA Miss Sympatia 2023


Pošlite SMS na číslo 9974
Hlasovanie prebieha od 15.5. do 24.6.2023.

Cena SMS je 1,50 €. Službu zabezpečuje A SMS, s.r.o.
VIAC INFORMÁCIÍ A CELÝ ŠTATÚT HLASOVANIA

4.
Karolína Bazsóová

18 rokov, Staré (okres Michalovce)

Čo o nej už vieme: Študuje v 3. ročníku na Gymnáziu Pavla Horova v Michalovciach. Zaujíma sa hlavne o zdravý životný štýl a stravovanie, rôzne druhy cvičenia, napr. fitness, jógu, pilates. Rada fotí a zaujíma sa o fotomodeling. Časom by chcela študovať na vysokej škole ekonomického alebo technického zamerania. Ovláda anglický a francúzsky jazyk.

A čo nám o sebe prezradila v rozhovore:

Čo si o sebe myslíš a čo o tebe hovoria tvoji blízki?  Som ambiciózna a odvážna osoba, ktorá sa nebojí skúšať nové veci. Som veľmi spontánny človek, nemám rada naplánované veci, preferujem “prekvapenia” od života. Nebojím sa neúspechu, pre mňa je to krok dopredu v živote. Som veľmi otvorená a extrovertná, rada trávim čas medzi ľuďmi, ale taktiež milujem čas sama so sebou. Nerada nehovorím o svojich plánoch, radšej ukážem reálne výsledky.

Kde naberáš svoju energiu, čo je tvoja psychohygiena? Milujem prechádzky prírodou, zvuky prírody, obdivovanie jej krásy. Cvičenie, pohyb a čas strávený sama so sebou je pre mňa dôležitý, je súčasťou každého môjho dňa. Svoje myšlienky a nápady, zážitky si „vylejem“ každý večer do svojho denníčka.

Aká je tvoja životná filozofia? Kto verí na zázraky, tomu sa splnia. Človek dokáže všetko, čo si zaumieni, stačí len spraviť krôčik po krôčiku a môže to viesť k veľkému úspechu. Taktiež  sa v živote riadim mottom “No risk, no story”. Život máme len jeden, nechcem premárniť ani jednu sekundu, preto využívam každú výzvu.

Kde cítiš svoj potenciál a aký je tvoj osobnostný rozvoj, posun v tejto súťaži? Bola som neskúsená, neoťukaná, keď som prišla do tejto súťaže a teraz mám pocit, že som sa adaptovala do tohto sveta a patrím sem. Nabrala som veľa nových skúseností, mentálne som sa posunula vyššie. Dospela som a nastavila som si životné hodnoty a priority. Každý človek, s ktorým sa stretnem ma veľmi inšpiruje. A musím sa priznať, veľa vecí je tu pre mňa nových, napríklad rozhovory pred kamerami, či chôdza na opätkoch, na ktorých som predtým nikdy nechodila, keďže mám 180 cm :-).

Aký bude tvoj ďalší život a smerovanie po Miss, či už sa staneš víťazkou alebo nie?

Mám ešte len 18 rokov, no môžem s hrdosťou povedať, že svoju budúcnosť vidím veľmi pestro. Mojim hlavným cieľom v blízkej budúcnosti  je pokračovať v štúdiu na vysokej škole  ekonomického zamerania. Mojím snom stále bolo aj je cestovať po svete. Veľmi by som chcela nahliadnuť do sveta modelingu a spoznávať svet. Jednoznačne chcem ísť príkladom iným dievčatám a byť pre ne inšpiráciou v tom, aby si plnili svoje sny a boli odvážne. Popri štúdiu na vysokej škole, by som si chcela vytvoriť niečo svoje, čo by dopomohlo ľuďom inšpirovať sa v ceste za snami.

Ako chceš  pomáhať a byť prospešná?

Venujem sa a chcem sa naďalej venovať všestrannej dobrovoľníckej činnosti. Nakoľko milujem deti, rada prispievam, či už oblečením alebo hračkami detský domov. Taktiež sama ako dieťa som sa zúčastňovala detských táborov a rada by som si vyskúšala byť  inštruktorkou a robiť deťom program. Taktiež v rámci školského projektu podporujem starčekov v domove dôchodcov. Záleží mi aj na zvieratách, rada chodím pomáhať do psieho útulku.“

Zdieľajte