zenskyweb.sk: Miss Karolína Chomisteková: Chce byť ešte krajšia?

Miss Slovensko Karolína Chomisteková je štrnástou najkrajšou ženou sveta!
28. septembra 2013
Karolína zažiarila na titulke magazínu ONE
14. októbra 2013

Najkrajšia Slovenka sa nedávno vrátila z celosvetovej súťaže, v ktorej sa umiestnila na skvelom 14. mieste. Objavili sme ju na veľtrhu krásy. Čo chcela na sebe skrášliť?

Jesenný veľtrh INTERBEAUTY je v plnom prúde a prináša širokú ponuku šminiek, noviniek v starostlivosti o pleť, telo a vlasy a najnovšie trendy v líčení. Keďže veľtrh je najmä o kráse, svojou prítomnosťou ho „skrášlila“ aj Miss Slovensko 2013 a najnovšie aj jedna z TOP 20 najkrajších žien sveta Karolína Chomisteková. Tá na svetovej súťaži Miss World 2013 v Indonézii v širokej konkurencii kandidátok z celého sveta obsadila 14. priečku.

Vizážisti na Karolíne predviedli, ako si krok za krokom nalíčiť oči a dosiahnuť podmanivý pohľad. Jedným z jesenných trendov líčenia sú tento rok práve dominujúce oči nalíčené v zemitých farbách a menej výrazné pery.
Ak sa chcete o najnovších trendoch dozvedieť viac, vyskúšať si líčenie na vlastnej koži a poradiť sa s odborníkmi na krásu, príďte na veľtrh INTERBEAUTY do Incheby. Súbežne vás privítajú veľtrhy BIOSTYL a ESOTERIKA, ktoré prinášajú produkty pre zdravie, biopotraviny a priblížia zásady zdravého životného štýlu.

Zdieľajte