Miss Slovensko Karolína Chomisteková je štrnástou najkrajšou ženou sveta!

NOVÝ ČAS – Misska Karolína Chomisteková: Valcuje súťaž Miss World!
18. septembra 2013
zenskyweb.sk: Miss Karolína Chomisteková: Chce byť ešte krajšia?
5. októbra 2013

Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková sa dnes stala historicky prvou Slovenkou v dejinách samostatného Slovenska, ktorej sa podarilo postúpiť medzi TOP 20 najkrajších žien sveta na prestížnej svetovej súťaži MISS WORLD. Tento rok sa jej zúčastnili delegátky z takmer 130 štátov sveta.

Podľa oficiálnej tabuľky, ktorá bola zverejnená v priamom prenose v rámci finálového večera, obsadila štrnástu priečku. Chomistekovej sa počas mesačného pobytu na Miss World podarilo uspieť vo viacerých čiastkových disciplínach. Bodovala v športovej i talentovej súťaži, a v rámci Beach Beauty sa umiestnila medzi semifinalistkami.

,,Ďakujem Karolínke za úspešnú reprezentáciu Slovenska. Som na ňu pyšná. Jej skromnosť, trpezlivosť, dokonalosť a talentovanosť ju doviedli k úspechu, aký si právom zaslúži. Nikto jej nevezme, že je štrnástou najkrajšou ženou na svete s veľkým srdcom,“ povedala riaditeľka súťaže Miss Slovensko Magdaléna Šebestová.

Finále svetovej súťaže krásy sa tento rok uskutočnilo na Bali. Víťazkou titulu Miss WORLD 2013 sa napokon stala 23-ročná Megan Young z Filipín.

19-ročná Karolína Chomisteková z Oravského Podzámku sa víťazkou súťaže Miss Slovensko 2013, ktorú organizujú Produkčný dom FORZA, agentúra Oklamčák Production a TV JOJ, stala 14. apríla tohto roka. Okrem titulu Miss Slovensko 2013 vyhrala aj ceny Miss Gosh, Miss Pierot a Miss Press.

Zdieľajte