Chomisteková na Art Film Feste zažiarila v šatách IVVE for inperia

Na dostihoch jedine elegantne!
3. júna 2013
Kráľovná vydražila kráľovské šampanské
30. júna 2013

Medzinárodný filmový festival Art Film Fest, ktorý sa v polovici júna konal v Trenčianskych Tepliciach a Trenčíne, si tohtoročné víťazky Miss Slovensko užili ako sa patrí. Celých šesť dní mali možnosť sledovať výber filmových noviniek a zažiť tú pravú festivalovú atmosféru.

Dievčatá zažiarili už na úvodnom ceremoniáli. Jeden z prítomných pánov privítal úradujúcu Miss Slovensko Karolínu Chomistekovú skutočne galantne – bozkom na ruku. Karolína bola v šatách od Veroniky Lokajíčkovej, ktorá ich vytvorila pod menom IVVE for inperia.sk doslova neprehliadnuteľná. Rovnako zažiarila aj na záverečnom ceremoniáli, kde odovzdávala jednu z filmárskych cien. V dlhých šatách od rovnakého módneho štúdia bola pasovaná za kráľovnú večera.

,,Šesť dní som si skutočne naplno užila. O Art Film Feste som počula veľa dobrého, ale bol ešte oveľa zaujímavejší a veselší ako som si myslela. Atmosférou a ľudmi, ktorí majú spoločnú lásku k filmu a vedia o nich zaujímavo rozprávať. Aj ja som síce zažila situáciu, že som sa do kina nedostala, ale to asi k festivalu s kvalitnými filmami patrí. Nakoniec, mohla som si ho pozrieť na druhý deň. Ďakujem za pozvanie a dúfam, že sa o rok vrátim opäť,“ povedala Chomisteková pre Festivalový denník AFF.

 

Zdieľajte