Kráľovná vydražila kráľovské šampanské

Chomisteková na Art Film Feste zažiarila v šatách IVVE for inperia
30. júna 2013
Ďalšia cena pre Miss Slovensko – kaďa Saibot s korunkou
1. júla 2013

Opojné bublinky nikdy nechýbajú pri odovzdávaní Oscarov či Zlatých glóbusov a nechýbali ani na slovenskom Art Film Feste. Exkluzívne 9-litrové Moët & Chandon Imperial, na ktoré sa podpísali tohtoroční laureáti ceny Hercova misia, vydražila na záverečnom festivalovom večierku v Trenčianskych Tepliciach Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková. Sumou 999 euro tak podporila Art Film Fest 2014, na ktorý sa, ako sama povedala, už teraz teší.

,,Bolo to spontánne rozhodnutie. Výťažok putoval na dobrú vec – festival, ktorý som navštívila prvý raz a bola som z jeho atmosféry a ľudí okolo, skutočne nadšená. Budúci rok sa sem určite vrátim,“ povedala najkrajšia Slovenka tohto roku, ktorá na Art Film Feste zažiarila v dlhých šatách značky IVVE for Inperia, za ktorým sa skrýva meno slovenskej módnej návrhárky Veroniky Lokajíčkovej.

Moët & Chandon je oficiálnym dodávateľom šampanského pre kráľovské rodiny vo Veľkej Británii, v Dánsku a Španielsku. Zlatý poklad z pivníc Moët & Chandon objavil dokonca aj Vatikán a bez rozpakov ho môžeme nazvať „učebnicou dejín“, pretože sa stal svedkom a hosťom mnohých historických udalostí. Súčasťou filmového sveta je Moët už od roku 1930. Objavuje sa na filmovom plátne i elegantných večierkoch po jagavých premiérach. Známe je aj dlhodobé partnerstvo medzi Moëtom a Hollywoodom, čo dokazuje film Veľký Gatsby, kde Moët kraľuje po boku Leonarda Di Capria. Toto exkluzívne šampanské nechýba na odovzdávaní cien Academy Awards – Oscarov a už takmer dve desaťročia je oficiálnym partnerom odovzdávania cien Zlatý glóbus.

Zdieľajte