Na dostihoch jedine elegantne!

Prehliadkové mólo vymenili za lanovú dráhu
31. mája 2013
Chomisteková na Art Film Feste zažiarila v šatách IVVE for inperia
30. júna 2013

Víťazky súťaže Miss Slovensko 2013 majú štýl a zmysel pre sofistikovanú eleganciu. Na tohtoročné dostihy Turf Gala zavítali v rafinovaných klobúčikoch – fascinátoroch, ktoré okamžite pútali pozornosť verejnosti. Pre Karolínu Chomistekovú Nikoletu Duchoňovú a Luciánu Čvirková zhotovila tieto neobyčajne trendy kúsky módna značka WTF?! Factory, ktorá bola aj partnerom finálového večera Miss Slovensko.

,,V Bratislave sme boli na dostihoch po prvý raz a veľmi sme sa na túto akciu tešili. Najdôležitejšia úloha bola zohnať práve malé fascinátory, ktoré sú na zahraničných dostihoch veľmi obľúbené a povinné. V tomto smere nám pomohla práve Klementína z WTF, ktorá je neskutočne kreatívna a ochotná,“ povedala Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková, ktorá pútala pozornosť v rafinovanom čiernom fascinátore.

Prvá vicemiss Nikoleta Duchoňová dostala ako blondínka obdobný červený klobúčik. ,,Všetky tri kúsky boli neskutočne úžasné a tak elegantne drzé. Veľmi dobre sme sa v nich cítili,” dodala.

Dress codom pre všetky tri dievčatá boli na dostihoch čierne kokteljky, ktoré museli mať kvôli odovzdávaniu cien. Práve exkluzívne fascinátory však aj klasickým čiernym šatám dodali na honosnosti. A organizátori dokonca dievčatá počas posledného odovzdávania cien požiadali, aby korunky vymenili za fascinátorské a fascinujúce pokrývky hlavy.

Zdieľajte