Vicemiss Krajčovičová pricestovala do Japonska

Fitting pred odchodom na Miss International
27. septembra 2012
Miss Slovensko 2012 si zahrala vo videoklipe skupiny Gladiator
2. októbra 2012

Prvá vicemiss Slovensko 2012 Denisa Krajčovičová už  pricestovala na japonský ostrov Okinawa, kde sa v pondelok začala medzinárodná súťaž krásy Miss International.

Spolubývajúcou slovenskej delegátky bude počas nasledujúcich troch týždňov reprezentantka Švédska. Počasie v dejisku súťaže je podľa Krajčovičovej veľmi príjemné a dievčatá majú za sebou už prvé dokrútky, ktoré nakrúcali hneď po príchode.

Rodená Bratislavčanka, ktorá sa v tohtoročnej súťaži krásy Miss Slovensko umiestnila na druhom mieste, si na Miss International niesla v dvoch kufroch takmer 50 kilogramov garderóby. Veľkolepé finálové šaty jej na mieru ušila slovenská módna návrhárka Zlatica Hujbertová. A modelmi zo svojej kolekcie ,,vyzbrojil“ Krajčovičovú aj dizajnér Róbert Bartolen. V batožine slovenskej krásky nechýbali ani symbolické slovenské darčeky.

Milovníčka tanca, najmä latinsko-amerických rytmov, sa na súťaž pripravovala aj po fyzickej stránke. Už od apríla, kedy absolvovala súťaž Miss Slovensko, pravidelne navštevovala fittness štúdio Good Vibes a poctivo nacvičovala aj svoju voľnú disciplínu, ktorou bude tanec v choreografii Veroniky Vitáskovej z Riverpark Dance School.

O tom, aký dlhý čas v krajine vychádzajúceho Slnka Krajčovičová napokon zostane, rozhodne až finále súťaže Miss International. Ak by totiž vyhrala, jej pobyt sa automaticky predĺži. Finále 52. ročníka sa uskutoční 21.októbra 2012 na japonskom ostrove Okinawa.

Zdieľajte