Miss Slovensko 2012 si zahrala vo videoklipe skupiny Gladiator

Vicemiss Krajčovičová pricestovala do Japonska
2. októbra 2012
Krajčovičová z Okinawy: Odhad delegátok mi vyšiel
4. októbra 2012

Krajčírová a jej videoklipový partner Martin

Skupina Gladiator sa po troch rokoch rozhodla nakrútiť videoklip! Filmovú podobu dostala skladba „Ty si tá“, ktorá je predzvesťou pripravovaného nového albumu. V klipe si fanúšičku skupiny zahrala aktuálna Miss Slovensko Kristína Krajčírová.

Helikoptéra a Miko Hladký na streche domu! Tak to bude vyzerať v novom klipe skupiny Gladiator. Všetko má už geniálne premyslené režisér Martin Hudák, ktorý všetky scény vytvorí na počítači. Hudák je majster na technológiu greenscreen virtual backgrounds, s ktorou má úžasné skúsenosti.
„Klip bude príbehom mladého páru. Zaľúbený chalan dá partnerke darček v podobe vystúpenia kapely na streche protiľahlého domu. Výhoda zelených virtuálnych pozadí je, že si všetkých nakrútim individuálne a poskladám to až potom v počítači. Na pľaci tak strávime oveľa menej času ako potom v postprodukcii.“ Opisuje nakrúcanie režisér Martin Hudák.

Do klipu si rockeri pozvali aktuálnu Miss Slovensko Kristínu Krajčírovú. So sympatickými hudobníkmi sa stretla po prvý krát až pri nakrúcaní.  „V klipe hrám dievča, fanúšičku skupiny Gladiator. Môj partner v klipe mi daruje ich koncert. Je to moja prvá skúsenosť s klipom. Som veľmi poctená, že ma chalani zavolali.“ Prezrádza krásna miss Kristína Krajčírová

Zaľúbeného partnera missky si zahral model Martin Fülöp. Na výsledné filmové dielo sa môžu fanúšikovia tešiť už v polovici októbra.

Zdieľajte