Miss Slovensko 2012 je Kristína Krajčírová z Bratislavy

Finalistky Miss Slovensko 2012 zažiaria zajtra na nablýskanej scéne
26. apríla 2012
Miss Slovensko prevzala korunku v šatách z kolekcie Kláštorná
30. apríla 2012

Víťazkou súťaže krásy MISS SLOVENSKO 2012, ktorú organizujú Produkčný dom FORZA, agentúra Oklamčák Production a TV JOJ, sa v piatok 27. apríla stala Kristína Krajčírová. Titul kráľovnej krásy jej v závere finálového večera udelila porota na čele s hovorkyňou a tvárou súťaže Magdalénou Šebestovou.

Študentka vysokej školy ekonómie a manažmentu verejnej správy má 20 rokov a pochádza z Bratislavy. Má 178 centimetrov a v súťaži Miss Slovensko 2012 bola najvyššou finalistkou.

K hlavným cenám, ktoré ako víťazka prestížnej slovenskej súťaže krásy získala, patria honorovaná zmluva  na 33 tisíc eur s Produkčným domom Forza, nový Volkswagen Beetle so sadou pneumatík Matador, byt s predzáhradkou v rezidenčnom projekte Pod vŕškami, dovolenka na Kapverské ostrovy od CK Hydrotour.

Finále 17. ročníka súťaže krásy Miss Slovensko sa uskutočnilo v bratislavskej Inchebe a v priamom prenose ho odvysielala TV JOJ. Galaprogram pod vedením režiséra Jeffa Minaříka bol koncipovaný ako veľkolepá fashion show, v rámci ktorej sa udeľovali aj ďalšie tituly. Prvou vicemiss 2012 sa stala Denisa Krajčovičová z Bratislavy a titul druhej vicemiss získala  Bratislavčanka Silvia Kimličková, ktorá zároveň vyhrala aj tituly Miss Marionnaud a Miss Press. Za slovenskú Miss Sympatia 2012 zvolili esemeskujúci diváci 18-ročnú Dominiku Tóthovú z Levíc, ktorá sa stala aj Miss Kláštorná, Miss Hlas 2012 a Miss Internet 2012.  Titul Miss prirodzená krása Viaderm si z galavečera odniesla študentka práva, Júlia Kollárová z Kolačkova.

Dvanásť pôvabných finalistiek predviedlo počas galavečera 72 zaujímavých stylingov a modelov – plavky svetoznámej značky Victoria´s Secret, exkluzívne modely od 12 slovenských návrhárov, odvážne, extravagantné kolekcie vytvorili pre dievčatá slovenské módne návrhárky Michaela Ľuptáková i Jana Jurčenko a svoje tanečné schopnosti predviedli finalistky v trendy stylingu od Aftershocku a v choreografii Milana Miňa Kereša so skupinou The Pastels.

Víťazka titulu Miss Slovensko 2012 bude Slovenskú republiku reprezentovať na medzinárodnej súťaži Miss WORLD a prvá vicemiss na Miss INTERNATIONAL. Výťažok z hlasovania o Miss SYMPATIA poputuje spolu s výťažkom z charitatívnej zbierky na pomoc rodinám s detskými onkologickými pacientmi.


Organizátori: Produkčný dom FORZA, Oklamčák Production, TV JOJ
Generálni reklamní partneri: Kláštorná – kráľovná minerálnych vôd, Viaderm – pre krásu zvnútra
Hlavní reklamní partneri: Stavoing SK, cestovná kancelária Hydrotour, Volkswagen, Matador, Opera SL Group, hotel Double Tree by Hilton Bratislava, Marionnaud parfumérie a značka Artdeco, AquaCity Poprad, Elesko, ilovesale.sk, Esthetic, Topfest
Reklamní partneri: Edymax Holding, Frederique Constant, GrandCastle, Chateau Földváry, Barzzuz, Wellness Life, Emel
Oficiálni dodávatelia: Piellux – kožená galantéria, Štúdio Good Vibes, Pierot Exclusive, aftershock London, Luciano Barachini
Mediálni partneri: Rádio Europa 2, Nový Čas, Eva, Šport, auto motor a šport, Kam do mesta, Slovenský Telegraf, Boomerang Media, SITA tlačová agentúra, BlueSky media, Adspace, Willmark, EuroAWK

Zdieľajte