Miss Slovensko prevzala korunku v šatách z kolekcie Kláštorná

Miss Slovensko 2012 je Kristína Krajčírová z Bratislavy
27. apríla 2012
Miss Slovensko 2012 a jej prvé dni kraľovania
30. apríla 2012

Kráľovná minerálnych vôd Kláštorná predstavila počas veľkolepého gala večera Miss Slovensko prostredníctvom exkluzívnej módnej kolekcie štyri úplne nové príchute ochutených pramenitých vôd.

Nové príchute pomelo – lipový kvet, lesné plody – višňový kvet, hruška – pomarančový kvet a marhuľa – lotosový kvet sa stali predlohou a inšpiráciou pre 12 najlepších slovenských módnych tvorcov. Na základe týchto ovocno-kvetinových motívov vznikla jedna unikátna fashion kolekcia, v ktorej sa zaskveli finalistky Miss Slovensko vo finále gala večera a v ktorej boli dekorované aj víťazky.

V internetovom hlasovaní o Miss Kláštorná zvíťazila osemnásťročná Dominika Tóthová z Levíc, ktorá sa stala súčasne aj Miss Sympatia, Miss Hlas a Miss Internet. Spoločnosť Kláštorná jej venovala pitný režim na celý rok rovnako ako aj jednému vyžrebovanému výhercovi z internetového hlasovania.
V spojení Kráľovnej krásy a Kráľovnej minerálnych vôd sme videli jedinečnú príležitosť na predstavenie a komunikáciu nového produktového radu Kláštorná, uviedol Marián Abaffy, marketingový riaditeľ značky Kláštorná a dodáva: „Keďže Kláštorná má štyri nové príchute, ich predstaviteľkami sa symbolicky stali 4 nádherné ženy“. Absolútna víťazka Miss Slovensko – Kristína Krajčírová reprezentuje príchuť lesné plody – višňový kvet. Miss Kláštorná Dominika Tóthová sa stala tvárou príchute marhuľa – lotosový kvet, finalistka Valentína Semanová bude zastupovať príchuť pomelo – lipový kvet a minuloročná Miss Slovensko (2011) Michaela Ňurciková bude „mať“ počas roka 2012 príchuť hruška – pomarančový kvet.

Štyri úplne nové príchute pramenitých vôd Kláštorná sa začnú na pultoch predajní objavovať v priebehu druhej polovice mája, zatiaľ v jeden a pol litrovom balení, v odporúčanej maloobchodnej cene cca 79 centov.


O Kláštornej
Spoločnosť Kláštorná s.r.o. bola založená v roku 1997 pod pôvodným názvom Znievska s.r.o a už od samotného počiatku bola primárne orientovaná na plnenie prírodnej minerálnej vody do spotrebiteľských balení. V roku 2004 spoločnosť priamo na prameni prírodnej minerálnej vody Kláštorná v obci Kláštor pod Znievom vybudovala novú plniareň minerálnej vody. Od tohto roku nesie spoločnosť obchodný názov Kláštorná s.r.o. Na základe modernizácie výrobných technológií a zefektívnenia výrobného procesu sa spoločnosť Kláštorná radí medzi najmodernejších a kvalitatívne najvyššiepostavených producentov nealkoholických nápojov a minerálnych vôd v celoeurópskom priestore.

Zdieľajte