Finalistky Miss Slovensko 2012 zažiaria zajtra na nablýskanej scéne

V tomto raji bude dovolenkovať Miss Slovensko 2012
25. apríla 2012
Miss Slovensko 2012 je Kristína Krajčírová z Bratislavy
27. apríla 2012

Finále 17. ročníka súťaže krásy Miss Slovensko, ktoré bude sprevádzať veľkolepá fashion show, sa uskutoční už v piatok 27. apríla večer, v bratislavskej Inchebe a v priamom prenose TV JOJ. Podľa hovorkyne a tváre projektu Magdalény Šebestovej sa diváci môžu tešiť na televízny program plný krásnych dievčat a netradičnú scénu, ktorá má spolu s pohyblivým pásom, priamo na prehliadkovom móle, viac ako 25 metrov.

Dvanásť pôvabných finalistiek predvedie počas večera celkovo 72 rôznych stylingov a modelov – plavky svetoznámej značky Victoria´s Secret, exkluzívne modely od 12 slovenských návrhárov, odvážne, extravagantné kolekcie vytvorili pre dievčatá slovenské módne návrhárky Michaela Ľuptáková i Jana Jurčenko a svoje tanečné schopnosti predvedú finalistky v trendy stylingu od Aftershocku a v choreografii Milana Miňa Kereša so skupinou The Pastels.

Moderátormi večera budú Bruno Ciberej a atmosféru v zákulisí bude mapovať moderátor Michal Hudák. ,,Diváci, ktorí prídu do bratislavskej Incheby, ale aj tí, ktorí si tento program zapnú v priamom prenose na TV JOJ, sa majú skutočne na čo tešiť. Taká scéna, vrátane veľkoplošných obrazoviek a pohľadu do exkluzívneho zákulisia, tu ešte v histórii súťaže Miss Slovensko nebola,“ uviedla Šebestová.

Finálovú dvanástku tých najkrajších dievčat Slovenska budú sledovať nielen diváci v sále a pri obrazovkách TV JOJ, ale aj porota, ktorá ešte dnes dievčatá vyspovedá na pohovoroch. Jej členmi budú spisovateľ Michal Viewegh, filmový producent Rudolf Biermann, producent Jaro Slávik, choreograf Milan Kereš, moderátor TV JOJ i manažér Nadácie TV JOJ Ľuboš Sarnovský, fotografka Petra Ficová, Miss ČR 2009 Aneta Vignerová a predsedníčkou poroty bude tvár a hovorkyňa projektu Miss Slovensko Magdaléna Šebestová.

Víťazka titulu Miss Slovensko 2012 bude Slovenskú republiku reprezentovať na medzinárodnej súťaži Miss WORLD. Titul Miss SYMPATIA zase získa finalistka, ktorá dostane najviac hlasov od esemeskujúcim divákov. Výťažok z tohto esemeskového hlasovania, ktoré potrvá až do posledných minút priameho prenosu, poputuje spolu s výťažkom z charitatívnej zbierky na pomoc rodinám s detskými onkologickými pacientmi.

Možnosť vyjadriť sympatie svojej favoritke dostali aj priaznivci internetu, ktorí na jednotlivých internetových stránkach volia Miss Internet 2012, Miss Kláštorná, Miss Viaderm a Miss Marionnaud. O nositeľke titulu Miss HLAS 2012 zase rozhodujú poslucháči Rádia Europa2 a o predstaviteľke Miss Press 2012 akreditovaní novinári.

K hlavným cenám, ktoré získa víťazka Miss Slovensko 2012 patria honorovaná zmluva  na 33 tisíc eur s Produkčným domom Forza, nový Volkswagen Beetle so sadou pneumatík Matador, byt s predzáhradkou v rezidenčnom projekte Pod vŕškami, dovolenka na Kapverské ostrovy od CK Hydrotour. Okrem toho získa množstvo ďalších hodnotných cien a darčekov. Podobne ako prvá i druhá vicemiss Slovensko, o ktorých tiež rozhodne porota. Prvá vicemiss Slovensko 2012 bude okrem toho reprezentovať našu krajinu na medzinárodnej súťaži krásy Miss International.


Organizátori: Produkčný dom FORZA, Oklamčák Production, TV JOJ
Generálni reklamní partneri: Kláštorná – kráľovná minerálnych vôd, Viaderm – pre krásu zvnútra
Hlavní reklamní partneri: Stavoing SK, cestovná kancelária Hydrotour, Volkswagen, Matador, Opera SL Group, hotel Double Tree by Hilton Bratislava, Marionnaud parfumérie a značka Artdeco, AquaCity Poprad, Elesko, ilovesale.sk, Esthetic, Topfest
Reklamní partneri: Edymax Holding, Frederique Constant, GrandCastle, Chateau Földváry, Barzzuz, Wellness Life, Emel
Oficiálni dodávatelia: Piellux – kožená galantéria, Štúdio Good Vibes, Pierot Exclusive, aftershock London, Luciano Barachini
Mediálni partneri: Rádio Europa 2, Nový Čas, Eva, Šport, auto motor a šport, Kam do mesta, Slovenský Telegraf, Boomerang Media, SITA tlačová agentúra, BlueSky media, Adspace, Willmark, EuroAWK

Zdieľajte