Hlasujte za Miss Marionnaud a vyhrajte

Kráľovná minerálnych vôd Kláštorná hľadá svoju Miss
19. marca 2012
Každý hlas v Miss Sympatia podporí charitatívnu zbierku
22. marca 2012

Zvoľte si najkrajšiu Slovenku spomedzi finálovej dvanástky, ktorá získa po prvýkrát v histórii titul Miss Marionanud. Aj vďaka vášmu hlasu, ktorý môžete prideliť svojej adeptke na internetovej stránke www.marionnaud.sk, vyhlásime víťazku počas finálového večera 27. Apríla v televízii JOJ. Hlasovať môžete od 19. marca do 25. Apríla 2012. Výhercu hlasovania odmeníme nákupnými poukážkami v hodnote 100 eur a exkluzívnou kozmetikou ARTDECO v hodnote 150 eur. Výherca súťaže bude zverejnený na internetovej stránke Marionnaud do 30.apríla.

Najkrajšie Slovenky 2012 líči Marionnaud v spolupráci s Artdeco
Počas kastingov po Slovensku sa predviedlo sedemsto krásnych dievčat a pri výbere do finálovej dvanástky postúpili slečny s najkrajším úsmevom, súmernými krivkami a s výraznou schopnosťou zaujať. Úspešnej sieti francúzskych parfumérií Marionnaud a spoločnosti Artdeco záleží na kráse, a preto sa stali partnermi prestížnej súťaže krásy Miss Slovensko 2012. Cieľom oboch značiek je podporiť krásu dievčat prostredníctvom profesionálneho individuálneho prístupu a kvalitnej kozmetiky.

Každý deň krásna
Marionnaud spolupracuje s exkluzívnymi značkami z oblasti inovatívnej a prémiovej dekoratívnej kozmetiky určenej pre dokonalé líčenie. Hlavnou víziou značky je uspokojovať individuálne želania a potreby žien prostredníctvom profesionálneho a individuálneho prístupu. Z centra diania v Paríži vám parfumérie Marionnaud ako prvé prinášajú svetové exkluzívne značky za výborné ceny. „Je pre nás veľkou cťou byť partnerom tohto výnimočného projektu. Chceme ponúknuť dievčatám stať sa ich každodenným spoločníkom na ceste k  výnimočnosti a kráse,“ uviedla Katarína Vajsová, marketing & PR manažérka parfumérií Marionnaud. Skvelé vlastnosti prémiovej kozmetiky teraz budú môcť oceniť aj finalistky 17. ročníka najprestížnejšej súťaže krásy na Slovensku. Značka MARIONNAUD sa stala oficiálnym partnerom projektu Miss Slovensko 2012.

Marionnaud si za partnera v líčení najkrajších Sloveniek vybrala exkluzívnu značku Artdeco, ktorá je známa nielen v západnej Európe pre svoj punc kvality, široký výber produktov ale taktiež vďaka prepojeniu s modelingom. „Veľmi nás teší, že na túto tradíciu môžeme nadviazať aj na Slovensku,“ povedal Ing. Pavel Bobošík, riaditeľ spoločnosti BCM, a.s., ktorá značku zastupuje v Českej a Slovesnkej republike.

ARTDECO

Ponúka širokú paletu farieb očných tieňov, lakov na nechty, rúžov a leskov na pery. Praktickým inovatívnym prvkom značky je vymeniteľný magnetický systém paletiek očných tieňov, púdrov a líčok a vymeniteľných náplní v ceruzkách na oči. Produkty sú veľmi variabilné a nenútia zákazníčky investovať do nepotrebných obalov. V ponuke tejto značky nájdeme tiež celý rad doplnkových unikátnych produktov, vďaka ktorým ju milujú vizážisti, pretože s ich využitím dosahujú profesionálne výsledky. Ide o korektory, vynikajúce bázy a fixáciu pre rúže, očné tiene, špirály či make-up, ktoré zafixujú a predĺžia nalíčenie a taktiež široké spektrum produktov typu „camouflage“ a bronzing. Výnimočnosť kozmetiky ARTDECO budú môcť teraz oceniť aj finalistky 17. ročníku najprestížnejšej súťaže krásy Miss Slovensko 2012, ktorej oficiálnym partnerom sa táto nemecká značka stala.

Zdieľajte