Kráľovná minerálnych vôd Kláštorná hľadá svoju Miss

Hlasovania o Miss Sympatia a Miss Internet 2012 štartujú 19. marca
16. marca 2012
Hlasujte za Miss Marionnaud a vyhrajte
19. marca 2012

O správny pitný režim finalistiek Miss Slovensko sa každoročne stará kráľovná minerálnych vôd značka KLÁŠTORNÁ.

Spolu s organizátormi súťaže Miss Slovensko sa tentoraz rozhodla zvoliť svoju kráľovnú krásy. Do hlasovania o Miss Kláštorná 2012 sa môžu zapojiť všetci fanúšikovia od 19. marca do 26. apríla na internetovej stránke www.klastorna.sk. Víťazka hlasovania, ako aj vyžrebovaný výherca získajú celoročný pitný režim, čo je 1 paleta – 504 kusov minerálnej vody Kláštorná v 1,5 litrových fľašiach. Víťazka a vôbec prvá Miss Kláštorná bude vyhlásená na slávnostnom galaprograme, ktorý sa uskutoční 27. apríla v bratislavskej Incheba Expo Aréne a v priamom prenose ho odvysiela TV JOJ.

Víťazka Miss Kláštorná sa spolu s ďalšími troma finalistkami Miss Slovensko 2012 stane tvárou prémiovej rady čírych ochutených vôd Kláštorná – hruška/kvet pomaranča, lesné plody/kvet čerešne, marhuľa/lotosový kvet, pomelo/lipový kvet.

Kráľovná minerálnych vôd Kláštorná, ako generálny reklamný partner projektu, podporuje krásu a zdravý životný štýl krásnych Sloveniek už tretí rok. Stará sa o ich pitný režim a tým prispieva k celkovej pohode a úspechu v tejto prestížnej súťaži krásy. Kláštorná je dnes skrátka synonymom krásy, skvelej kondície a elegancie.

Zdieľajte