Karolína Barancová

Lujza Kalčoková
6. júna 2021
Sonja Kopčanová
7. februára 2023
Lujza Kalčoková
6. júna 2021
Sonja Kopčanová
7. februára 2023

EVA Miss Sympatia 2023


Pošlite SMS na číslo 9971
Hlasovanie prebieha od 15.5. do 24.6.2023.

Cena SMS je 1,50 €. Službu zabezpečuje A SMS, s.r.o.
VIAC INFORMÁCIÍ A CELÝ ŠTATÚT HLASOVANIA

1.
Karolína Barancová

21 rokov, Banská Bystrica

Čo o nej už vieme: Študuje 2. rok na Webster Vienna Private University v anglickom jazyku s americkou aj rakúskou akreditáciou, odbor Business Administration. Zaujíma sa o investičné bankovníctvo a realitné trhy. Miluje tenis, pohyb, jogu, pilates, box a behanie. Má rada kultúru a návštevy divadiel a galérií. Jej najväčšie hobby je cestovanie do exotických krajín. Ovláda anglický, francúzsky a nemecký jazyk.

A čo nám o sebe prezradila v rozhovore:

Čo si o sebe myslíš a čo tebe hovoria tvoji blízki ? „Že som vtipná a mám špecifický humor.  Som veľmi vyrovnaná, kľudná a presne viem a cítim čo potrebujem. Nikdy nedramatizujem, ale radšej sa snažím odľahčiť situáciu humorom. Som optimistka a zachovám pokoj v každej situácii. Tiež som nesmierne vytrvalá a cieľavedomá.  Mňa len tak niečo nerozhodí 😊

Kde naberáš svoju energiu, čo je tvoja psychohygiena?

Určite je to dobré jedlo a vychutnať si ho v pohodlí doma v posteli či už pri filme alebo knihe. Ale zároveň je to aj pohyb, ktorý ma nabíja, hlavne cvičím pilates a jogu Hatha alebo Jin.

Aká je tvoja životná filozofia?

Šťastie je rozhodnutie!  Alebo inak povedané „Sám si strojcom svojho šťastia“ lebo záleží len na tom čo si sami zariadime a vybudujeme.

Kde cítiš svoj potenciál a aký je tvoj osobnostný rozvoj, posun v tejto súťaži?

Nikdy som nebola hanblivá, ale úprimne, nemala som veľa skúseností s prezentáciou pred verejnosťou. Prejaviť sa, hovoriť a ukazovať sa pred verejnosťou bol pre mňa stres. A tu u mňa nastal jednoznačný posun. Kultúra pohybu, práca s telom, chôdza choreografie  ale aj mediálny a komunikačný tréning ma veľa naučili.  A zaujala ma veľmi filozofia stravovania na workshope s Mirkou Luberdovou, nakoľko som vegetariánka, pracujem na sebe aj v tejto oblasti.

Aký bude tvoj ďalší život a smerovanie po Miss, či už sa staneš víťazkou alebo nie?

Určite si zachovám to najlepšie z oboch svetov – biznis aj miss.  Chcela by som si udržať popri štúdiu a biznis práci taký ten „Miss Element“, je to také obohatenie v mojom živote, self marketing, modeling aj relax. Je to môj „work life balance“.  A určite bude moja cesta a vízia rovnaká, ale samozrejme s titulom Miss Slovensko 2023 by bol mohla mať väčší vplyv na  dôležité veci a na dosiahnutie vyšších cieľov.

Ako chceš pomáhať  a byť prospešná? „Už dlhšie sa zaujímam o charitatívnu organizáciu, ktorá sa venuje edukácii mamičiek v marginalizovaných komunitách. Tieto mamičky následne vedia ako rozvíjať svoje dieťa tak, aby bolo pripravené na školu a škôlku, čo je nesmierne dôležité, nakoľko prvé tri roky života dieťaťa sú kľúčové pre jeho následný rozvoj. Rada by som sa osobne aktívne zamerala  na podporu vzdelania a prácu so sociálne znevýhodnenými deťmi.“

Zdieľajte