Tri Slovenky, tri svetové súťaže, tri posolstvá a vízie. Víťazky Miss Slovensko idú do sveta.

Kinga Puhová, Miss Universe Slovakia v súťaži Voice for Change na Miss Universe 2023
25. októbra 2023
KINGA PUHOVÁ na Miss Universe 2023
3. novembra 2023
Kinga Puhová, Miss Universe Slovakia v súťaži Voice for Change na Miss Universe 2023
25. októbra 2023
KINGA PUHOVÁ na Miss Universe 2023
3. novembra 2023

Už v najbližších dňoch a týždňoch vycestujú až tri slovenské slečny do sveta. Budú nás a celé Slovensko reprezentovať až v troch rôznych svetových súťažiach, na troch svetových kontinentoch v Amerike, Afrike a Ázii.

Každá je iná, každá má svoj osobitý štýl, vlastné predstavy a životné sny, venujú sa rôznym témam a majú rôzne záujmy. Všetky sú úžasné a inšpiratívne osobnosti a snažia sa byť vzorom pre mladé dievčatá na celom Slovensku. Teraz sa pôjdu predstaviť celému svetu.

 

Každá zo svetových súťaží sa tiež výrazne líši svojím zameraním, spôsobom hodnotenia dievčat, filozofiou a preferenciami. Naše zástupkyne budú plnohodnotne zastupovať svoje hodnoty a našu slovenskú jedinečnosť v každom smere. Veríme, že dokážu, že projekt Miss Slovensko sa vydal  správnym smerom s novou  filozofiou a víziou hľadania  inšpiratívnych osobností.   Miss  by mala byť nielen krásna ale aj inteligentná, s pozitívnou energia a správne nastavenými životnými hodnotami.

  • KINGA PUHOVÁ, Miss Universe Slovakia 2023

Vycestuje už 3. novembra na 72. ročník svetovej súťaže Miss Universe 2023 do Strednej Ameriky, do štátu Salvádor,  do mesta San Salvador. Finále súťaže sa uskutoční  18.novembra 2023.

  •  SONJA KOPČANOVÁ, II.Vicemiss Slovensko 2023

Vycestuje 28. novembra na svetovú súťaž Miss Intercontinental 2023 do Afriky, do egyptského Sharm El Sheikhu. Finále súťaže sa bude konať  15. decembra 2023.

  • SOPHIA HRIVŇÁKOVÁ, Miss Slovensko 2021

Vycestuje 3. februára 2024 na prestížnu svetovú súťaž Miss World 2023 do Ázie, do indického Dillí. Súťaž sa uskutoční 2. marca 2024.

V najbližších dňoch už dievčatá a organizátori Miss Slovensko finišujú s prípravami a dokončujú posledné náležitosti a výbavu na vycestovanie dievčat do sveta.  Naše Miss sú ambiciózne, sebavedomé, ovládajú na vysokej úrovni cudzie jazyky, sú dokonale pripravené aj zabezpečené, v čom im pomohlo mnoho módnych návrhárov a partnerských značiek.

Jazyková príprava:  Jazyková škola The Bridge

Národný kostým/národný kroj: Kinga Puhová a Yvona Lintner, FakeFolk Michaela Hubert, Detvianske ľudové umenie

Garderóba: Svadobný salón WEM, Jana Jurčenko, Michaela Ľuptáková, Viera Futáková, Poner, Michael Kováčik, obuv Steve Madden Slovakia

FOTO:  Filip Polák

Zdieľajte