Pred(vianočné) obdobie víťaziek MISS SLOVENSKO 2020

Kde sa vyrábala korunka Miss Slovensko? Výrobu šperkov si vlastnoručne Leona i Viktória.
8. decembra 2020
Kým sa začnú posielať prihlášky do súťaže Miss Slovensko 2021
28. decembra 2020
Kde sa vyrábala korunka Miss Slovensko? Výrobu šperkov si vlastnoručne Leona i Viktória.
8. decembra 2020
Kým sa začnú posielať prihlášky do súťaže Miss Slovensko 2021
28. decembra 2020

V kruhu svojich najbližších strávia záver roka aj víťazky Miss Slovensko 2020, ktoré sa už ale teraz tešia na ďalší ročník súťaže a nové finalistky.

Miss Slovensko 2020 Leona Novoberdaliu, aktuálne žije a študuje opäť v Londýne na univerzite UCL, a navyše stíha aj pozíciu Junior Advisor to the Board v investičnej spoločnosti. Zároveň sa pripravuje na medzinárodnú súťaž Miss World, ktorá by sa mala konať na budúci rok. Aj tento nezabudnuteľný zážitok ponúka každoročne projekt Miss Slovensko svojej víťazke.

Pár dní pred Vianocami priletí domov, aby tradične strávila najkrajšie sviatky v roku so svojou rodinou. ,,V Bratislave sa už na mňa veľmi teší môj najväčší poklad, mladšia sestra Lara Zoe, s ktorou si pozrieme obľúbenú rozprávku Tri oriešky pre Popolušku.”

EVA Miss Sympatia 2020 Viktória Podmanická si z predchádzajúceho roka odnáša veľké skúsenosti aj čo sa týka charitatívnych projektov. Pomoci hendikepovanej mládeži sa venovala ešte pred vstupom do súťaže Miss Slovensko. Po finálovom galavečere  v nej ďalej pokračuje a pridali sa aj iné aktivity. Pracovala ako dobrovoľníčka pri celoplošnom testovaní a vďaka mnohým svojim fanúšikom pripravila pre deti z Detského domova v Banskej Bystrici krásne mikulášske sviatky.

Holandsko či Slovensko? Aj túto otázku si musela začiatkom roka položiť II.vicemiss a Miss Gosh 2020 Kristína Víglaská, ktorá študovala medzinárodný marketing v Haagu. ,,Samozrejme, že vyhralo Slovensko, pretože súťaž Miss Slovensko bol môj sen. Keď som sa na jar, keď sa všetko začalo meniť, musela rozhodnúť, kde zostanem, vyhralo Slovensko. Dnes bývam v Bratislave, pracujem a verím, že sa raz všetko vráti do pôvodných koľají,“ dodala sa tiež teší na vianočné sviatky v kruhu svojej rodiny.

Úplne iné ako v predchádzajúcich rokoch budú vianočné sviatky pre riaditeľa súťaže Miss Slovensko Michaela Kováčika.  ,,Budem so svojou rodinou doma, na Slovensku. Tento rok nás je o jedného viac, keďže sa mojej sestre narodil syn Martin, ktorý nám určite rozveselí tohtoročnú vianočnú atmosféru,“ hovorí o vianočných dňoch Kováčik.

O vianočných sviatkoch je aj reportáž www.netky.sk. TU: http://bit.ly/2KLJV1O

FOTO: Petra Ficová

Zdieľajte