Kým sa začnú posielať prihlášky do súťaže Miss Slovensko 2021

Pred(vianočné) obdobie víťaziek MISS SLOVENSKO 2020
20. decembra 2020
Odštartoval nový ročník súťaže MISS SLOVENSKO
14. januára 2021
Pred(vianočné) obdobie víťaziek MISS SLOVENSKO 2020
20. decembra 2020
Odštartoval nový ročník súťaže MISS SLOVENSKO
14. januára 2021

EVA Miss Slovensko 2020 Leona Novoberdaliu

Oficiálny štart súťaže Miss Slovensko 2021 je naplánovaný v polovici januára 2021, kedy zverejníme na našej webovej stránke a sociálnych sieťach online dotazník. Na čo sa dovtedy pripraviť a aké sú vaše najčastejšie otázky?

 

PRIHLÁŠKY

Online dotazník zverejníme 14.januára. Rovnako ako v minulých rokoch budete musieť vypísať základné údaje o vás a spolu s ním poslať link na vaše minimálne minútové video s hovoreným slovom.

 

VEKOVÁ HRANICA

Na tú sa mnohé pýtate. Odpoveď znie: V deň finále  (7.8.2021) musíte mať minimálne 18 rokov a maximálne 25 rokov. A samozrejme všetko medzitým.

 

AKO MÁ VYZERAŤ VIDEOVIZITKA

Povedzte v nej, čo vás najviac baví, kto alebo čo vás inšpirovalo prihlásiť sa do projektu Miss Slovensko. Na instagrame Miss Slovensko určite nájdete všetko, čo sme s bývalými finalistkami absolvovali. Buďte hlavne sama sebou. Úprimná, milá a zaujímavá. Krása je vždy subjektívny pohľad, takže si zbytočne nenahovárajte, že na to nemáte. Tešíme sa z každej jednej prihlášky a fandíme dievčatám, ktoré nemávnu nad touto výzvou rukou. V prípade, že sa chcete prihlásiť do 26.ročníka, určite začnite sledovať instagramový profil Miss Slovensko. Nájdete tam množstvo informácií.

 

SEMIFINÁLE

Po prihlasovacom kole príde na rad semifinále. To sa uskutoční 7.marca v Bratislave a vyberieme doňho semifinalistky, ktoré bude o postupe informovať riaditeľ súťaže Michael Kováčik. Ako bude semifinále vyzerať dáme tu vedieť približne vo februári, pretože otázky neustále chodia a my sa inšpirujeme práve tými najčastejšími.

 

FINÁLE

-Všetci sa už tešíme na leto. Z rôznych dôvodov. Aj finálový večer MISS SLOVENSKO 2021 sa uskutoční v tomto čase – konkrétne 7.augusta a v priamom prenose ho odvysiela TV JOJ. Dovtedy  všetky finalistky absolvujú niekoľko prípravných sústredení, ktoré sú vždy pre mnohé dievčatá najkrajšou fázou projektu.

 

Uvidíme sa v marci 2021?

 

 

 

 

Zdieľajte