Prvá zastávka novej Miss bola v Rádiu Euópa 2

Novou Miss Slovensko je Karolína CHOMISTEKOVÁ!
15. apríla 2013
MISS SYNOT TIP sa stala Barbora Lučivjanská
15. apríla 2013

Ranná show rádia EUROPA 2 v zložení Michal Sabo, Matúš Krnčok a Miška Mäsiarová, privítala v pondelok ráno, ako prvé rádio, novouradujúcu MISS 2013, Karolínu Chromistekovú a zároveň víťazku súťaže MISS HLAS na EUROPE 2, Barboru Lučivjanskú.

Dievčatá boli po náročnom nočnom programe unavené, no team rannej show ZOO dievčatá veľmi rýchlo nakazili dobrou náladou, ktorá vládla v štúdiu. Výhodou bol aj fakt, že moderátori sa už s kráskami dobre poznali, nakoľko dievčatá absolvovali rozhovory v štúdiu ešte pred samotným finálovým kolom, ktoré odvysielala TV JOJ v priamom prenose v nedeľu večer. Team rannej show rádia EUROPA 2 teda vyspovedal čerstvú víťazku tesne po jej korunovácii a dozvedeli sa ako prvý najbližšie kroky kráľovnej krásy.

„Tento rom bola latka v rámci MISS nasadená opäť o kúsok vyššie. Sme radi, že môžeme ako rádio, ktoré miluje progresívne veci, byť súčasťou takého projektu ako MISS SLOVENSKO. Dievčatá boli tento rok znova veľmi krásne. Víťazke držíme palce v jej ďalšej kariére“, povedal Juraj Volentics, programový riaditeľ rádia EUROPA 2.

Zdieľajte