Finále Miss Slovensko predstaví aj originálnu kolekciu VERSACE

Spoločnost SYNOT TIP hlavným partnerom MISS Slovensko 2013
3. apríla 2013
Titul Miss Press 2013 udeľovali novinári. Získala ho Karolína!
10. apríla 2013

Prípravy 18. ročníka prestížnej súťaže krásy Miss Slovensko, ktorú organizujú Produkčný dom Forza, Oklamčák Production a TV JOJ, vrcholia. Už v nedeľu 14. apríla sa v bratislavskej Incheba Expo aréne a v priamom prenose TV JOJ uskutoční očakávané finále, ktoré bude aj tento rok sprevádzať veľkolepá fashion show v réžii Jeffa Minaříka a Magdalény Šebestovej.

Dvanásť pôvabných finalistiek predvedie počas večera množstvo stylingov a modelov, medzi nimi aj vôbec prvú kolekciu plaviek značky VERSACE. ,,Všetky modely boli vyberané špeciálne pre túto slovenskú súťaž a som úprimne rada, že sa nám to podarilo. Dievčatá sa už tešia a ja verím, že si každá jedna tento večer užije,“ uviedla riaditeľka Miss Slovensko Magdaléna Šebestová.

Počas finálového programu uvidia diváci aj modely koktejlových šiat značky VERSACE, extravagantnú kolekciu City Jungle, ktorú pripravila slovenská módna dizajnérka Michaeľa Ľuptáková či originálnu kombináciu spodnej bielizne Roberto Cavalli od VS Brands so stylingom WTF. O večerné šaty sa, ako je v tejto súťaži zvykom, postarajú domáci módni návrhári.
Finálovú dvanástku tých najkrajších dievčat Slovenska budú tento rok sprevádzať viacerí hudobní interpreti – David Koller so symfonickým orchestrom, Anita Soul, Igor Kmeťo, Mária Čírová, Martin Chodúr a ďalší. Celý večer bude moderovať Leoš Mareš.

Porota na čele s Magdalénou Šebestovou zvolí víťazku titulu Miss Slovensko 2013, ktorá bude Slovenskú republiku reprezentovať na medzinárodnej súťaži Miss WORLD. Titul Miss SYMPATIA zase získa finalistka, ktorá dostane najviac hlasov od esemeskujúcim divákov. Výťažok z tohto esemeskového hlasovania, ktoré potrvá až do posledných minút priameho prenosu, poputuje na organizáciu letného tábora pre deti z Detského domova v Ružomberku.

Možnosť vyjadriť sympatie svojej favoritke dostali aj priaznivci internetu, ktorí na jednotlivých internetových stránkach volia Miss Internet 2013, Miss GOSH, Miss SYNOT TIP, Miss PIEROT. O nositeľke titulu Miss HLAS 2013 zase rozhodujú poslucháči Rádia Europa2 a o predstaviteľke Miss Press 2013 akreditovaní novinári.

K hlavným cenám, ktoré získa víťazka Miss Slovensko 2013 patria honorovaná zmluva s Produkčným domom Forza, postup na svetovú súťaž Miss World, nový štýlový Opel Adam, kompletne zariadený komfortný 3-izbový byt na jeden rok v nadčasovom projekte SKYBOX, luxusná posteľ od spoločnosti Saffron, dovolenka na ostrove Boa Vista od CK Hydrotour a dámske náramkové hodinky Bvlgari od klenotníctva Alegra. Okrem toho získa množstvo ďalších hodnotných cien a darčekov. Podobne ako prvá i druhá vicemiss Slovensko, o ktorých tiež rozhodne porota. Prvá vicemiss Slovensko 2012 bude okrem toho reprezentovať našu krajinu na medzinárodnej súťaži krásy Miss International.


Organizátori: Produkčný dom FORZA, agentúra Oklamčák Production, TV JOJ
Generálni reklamní partneri: cestovná kancelária Hydrotour, AquaCity Poprad
Hlavní reklamní partneri: hotel DoubleTree by Hilton Bratislava, GOSH Cosmetics, stávková spoločnosť SYNOT TIP, klenotníctvo Alegra, značka Opel, SKYBOX, EMEL Bratislava, drevené kúpacie kade Saibot
Reklamní partneri: prírodná minerálna voda Jana, Pierot Exclusive, Chateau Földváry, hotel Zochova chata, Carat Distillery
Oficiálni dodávatelia: Saffron – luxusné postele, DAFE – fitness zariadenia, Bootcamp Slovakia, Juicy Couture, Fiorangelo, VS Brands, Michaela Ľuptáková, Bepon, DOLLY by Le Petit Tom, F&F
Mediálni partneri: Nový Čas, Eva, čas.sk, Rádio Europa 2, Šport, auto motor a šport, Kam do mesta, Boomerang Media, SITA tlačová agentúra, Pay-Per-Vision Media, Willmark, euroAWK

Zdieľajte