Spoločnost SYNOT TIP hlavným partnerom MISS Slovensko 2013

Finalistky Miss Slovensko 2013 a ich Veľká noc
2. apríla 2013
Finále Miss Slovensko predstaví aj originálnu kolekciu VERSACE
10. apríla 2013

Súťaž MISS Slovensko vstúpila do svojho 18. ročníka so silným partnerom po boku. Je ním slovenská spoločnosť SYNOT TIP.„Som rád, že môžeme byť partnermi prestížnej súťaže, akou Miss Slovensko je. S podporou obdobnej súťaže máme už skúsenosti z Českej republiky, kde sme opakovane boli patrónom charitatívnej časti súťaže Česká Miss. Spojenie značky SYNOT TIP s projektom MISS SLOVENSKO vnímame veľmi pozitívne. Podobné súťaže sa totiž tešia veľkému záujmu našich stávkujúcich, uviedol zakladateľ holdingu SYNOT, Ivo Valenta.
Spoluprácu s novým partnerom si pochvaľujú aj organizátori súťaže: ,,Sme radi, že máme po boku takého silného hlavného partnera. Aj vďaka podpore stávkovej spoločnosti Synot Tip sa diváci 14. apríla môžu tešiť na program plný ženskej krásy a unikátny zážitok, akým finálový večer Miss Slovensko 2013 určite bude. Okrem šarmu našich finalistiek máme pripravených niekoľko exkluzívnych prekvapení,” doplnila riaditeľka súťaže Miss Slovensko Magdaléna Šebestová.
Najkrajšie dievčatá Slovenska strávili niekoľko dní v secesnom hoteli Elizabeth v Trenčíne, ktorý je vo vlastníctve holding SYNOT. Práve spomínaný hotel sa totiž stal dejiskom sústredenia finalistiek súťaže. ,,Hotel Elizabeth už privítal celý rad slávnych osobností, za miesto svojho rokovania si ho napríklad vybrali aj vlády Českej a Slovenskej republiky. Toľko krásnych dievčat pokope sme tu ale ešte určite nemali,” uviedol riaditeľ hotela Jan Svoboda a doplnil: „Adeptky na titul kráľovnej krásy u nás nacvičovali choreografiu, správnu chôdzu i pohovory, ktorými sa v apríli budú snažiť oslniť porotu súťaže. Obsadili dokonca aj našu kuchyňu – to keď spoločne piekli tortu, na ktorej si potom pochutili. Samozrejme, mali aj dostatok voľného času, ktorý strávili napríklad v novom wellness centre.“

Vo finále súťaže sa bude o titul kráľovnej krásy uchádzať celkom 12 finalistiek. Finálový večer sa uskutoční v nedeľu 14. apríla 2013, v bratislavskej Inchebe.

Zdieľajte