Zvoľte Miss Pierot a vyhrajte celoročnú starostlivosť o vaše vlasy

Hlasujte za Miss GOSH 2013
12. marca 2013
Druhé sústredenie odštartuje na BEAUTY FORUM Slovakia
14. marca 2013

Vlasy sú koruna krásy. O zdravie, vitalitu a úpravu vlasov a účesov finalistiek Miss Slovensko 2013 sa aj tento rok stará hairstylista Peter Sýkora a jeho tím zo Štúdia krásy Pierot Exclusive.

Široká verejnosť môže spomedzi finalistiek Miss Slovensko zvoliť svoju Miss Pierot – súťažiacu s najkrajšími vlasmi. Hlasovanie odštartovalo na internetovej stránke www.pierot.sk 11. marca a potrvá do 12. apríla. Vyžrebovaný účastník internetového hlasovania Miss Pierot 2013 získa celoročnú starostlivosť o vlasy v štúdiu krásy Pierot v hodnote 600 EUR.
Sieť exkluzívnych štúdií Pierot Exclusive už 9 rokov prináša kvalitnú prácu v oblasti profesionálnych služieb krásy. Postarajte sa o svoje vlasy – tak znie najdôležitejšie heslo tohto salónu. Veď možno ani nie je tak dôležité, aké vlasy ste dostali do vienka, ale ako sa o ne dokážete starať. Vďaka odbornej starostlivosti je možné všeličo… Návšteva kaderníctva nie je žiadny prepych, ale rozumná investícia. K filozofii štúdia krásy Pierot Exclusive patrí hlavne kvalita a s tým spojená spokojnosť zákazníka.

 

Zdieľajte