Hlasujte za Miss GOSH 2013

Hlasujte za Miss Sympatia a Miss Internet 2013
11. marca 2013
Zvoľte Miss Pierot a vyhrajte celoročnú starostlivosť o vaše vlasy
13. marca 2013

Zvoľte si najkrajšiu Slovenku spomedzi finálovej dvanástky MISS SLOVENSKO, ktorá získa titul Miss GOSH. Aj vďaka vášmu hlasu, ktorý môžete prideliť svojej favoritke na internetovej stránke www.goshcosmetics.sk vyhlásime víťazku počas finálového večera 14. apríla v televízii JOJ. Hlasovať môžete od 12. marca do 12. apríla 2013. Výherca hlasovania získa atraktívny darček – profesionálnu zmenu vizáže spojenú s kurzom líčenia od vizážistky GOSH Cosmetics Lydky Mytnikovej. Súčasťou výhry je balíček výrobkov dekoratívnej kozmetiky GOSH Cosmetics v hodnote 150 €.
O zvýraznenie prirodzenej krásy dvanástich finalistiek súťaže krásy MISS SLOVENSKO sa tento rok stará trendová kozmetická značka GOSH Cosmetics. Poradenstvo i novinky tejto značky si mohli vyskúšať už návštevníčky januárových kastingov súťaže v štyroch slovenských mestách a vybrané semifinalistky. GOSH Cosmetics sa tiež postaral o úpravu vizáže dievčat na oficiálnom predstavení finalistiek a následne počas oficiálnych fotení a natáčaní upútaviek.

GOSH Cosmetics je inovačná a trendová kozmetická značka z Dánska, ktorá sa teší popularite už viac ako 25 rokov. V súčasnosti je zastúpená v 83 krajinách sveta a najnovšie vstúpila na trh Juhoafriockej republiky.

GOSH Cosmetics je značka známa v prvom rade pestrosťou, modernosťou a inovačnosťou prípravkov dekoratívnej kozmetiky, ktoré podnecujú tvorivosť a hravosť pri líčení. Prípravky GOSH Cosmetics sú vyrábané v svojej domovine, Dánsku, zaručujú vysokú kvalitu, väčšina z nich neobsahuje parfumáciu ani parabény, a preto sú ideálne pre všetky typy pleti. Elegantný a jednoduchý škandinávsky dizajn pridáva výrobkom značky GOSH Cosmetics na hodnote.

Pri vývoji nových produktov a odtieňov značka čerpá inšpiráciu v najnovších módnych trendoch a trendoch v kozmetickom priemysle. GOSH Cosmetics neprestajne vyvíja novinky a vzrušujúce prípravky pre zákazníčky, ktoré očakávajú viac než len bežné prípravky. Pre ženy, ktoré sa chcú páčiť, byť výrazné, vystúpiť z davu a ktoré rady experimentujú pri líčení.

Sortiment dekoratívnej kozmetiky je široký, čo sa týka rozmanitosti prípravkov línií dekoratívnej kozmetiky, starostlivosti o pleť, telo a vlasy, ale nájdete v ňom aj vône. Každá žena si môže vybrať prípravky podľa vlastného vkusu z nekonečnej farebnej škály, kde stále platí rovnica: výrobky vysokej kvality za rozumné a prijateľné ceny.

Oblasť líčenia značka dopĺňa modernou líniou pleťovej starostlivosti GOSH Skin Care. Je to komplexná línia pre uspokojenie každodenných potrieb pleti, ktorá zahŕňa pleť hydratáciou a výživou, a prispieva k jej krásnemu vzhľadu. Prípravky sa opierajú o najnovšie technológie a starostlivo zvolené zložky s overeným účinkom. GOSH Skin Care pozostáva z 16 prípravkov, takže poskytuje možnosť širšieho výberu vhodnej starostlivosti pre ženy rôznych typov a potrieb pleti.

Krásu ženy ovplyvňuje nielen kvalita jej pleti a make-up, ale tiež vlasy. Preto nás teší, že značka GOSH Cosmetics v roku 2012 predstavila aj slovenskému trhu líniu vlasovej starostlivosti GOSH Hair Care. Poskytuje riešenia pre rôzne typy vlasov od čistenia, výživy až po finálnu úpravu vlasov.

Inšpirujte sa a nechajte priestor vlastnej tvorivosti na ceste ku kráse s GOSH Cosmetics.

GOSH Cosmetics – zanechajte dojem!

Zdieľajte