O finalistky Miss Slovensko 2013 sa stará GOSH COSMETICS

Finalistky Miss Slovensko 2013!
31. januára 2013
Víťazky Miss Slovensko na galaprograme Slávik 2012
6. februára 2013

O zvýraznenie prirodzenej krásy dvanástich finalistiek súťaže krásy MISS SLOVENSKO sa tento rok stará trendová kozmetická značka GOSH Cosmetics. Poradenstvo i novinky tejto značky si mohli vyskúšať už návštevníčky januárových kastingov súťaže v štyroch slovenských mestách a vybrané semifinalistky. GOSH Cosmetics sa tiež postarala aj o úpravu vizáže dievčat na oficiálnom predstavení finalistiek vo štvrtok 31. januára 2013.

GOSH Cosmetics je inovačná a trendová kozmetická značka z Dánska, ktorá sa teší popularite už viac ako 25 rokov. V súčasnosti je zastúpená v 83 krajinách sveta a najnovšie vstúpila na trh Juhoafrickej republiky.

GOSH Cosmetics je značka známa v prvom rade pestrosťou, modernosťou a inovačnosťou prípravkov dekoratívnej kozmetiky, ktoré podnecujú tvorivosť a hravosť pri líčení. Prípravky GOSH Cosmetics sú vyrábané v svojej domovine, Dánsku, zaručujú vysokú kvalitu, väčšina z nich neobsahuje parfumáciu ani parabény, a preto sú ideálne pre všetky typy pleti. Elegantný a jednoduchý škandinávsky dizajn pridáva výrobkom značky GOSH Cosmetics na hodnote.

Pri vývoji nových produktov a odtieňov značka čerpá inšpiráciu v najnovších módnych trendoch a trendoch v kozmetickom priemysle. GOSH Cosmetics neprestajne vyvíja novinky a vzrušujúce prípravky pre zákazníčky, ktoré očakávajú viac než len bežné. Pre ženy, ktoré sa chcú páčiť, byť výrazné, vystúpiť z davu a rady experimentujú pri líčení.

Sortiment dekoratívnej kozmetiky je široký, čo sa týka rozmanitosti prípravkov línii dekoratívnej kozmetiky, starostlivosti o pleť, telo a vlasy, ale nájdete v ňom aj vône. Každá žena si môže vybrať prípravky podľa vlastného vkusu z nekonečnej farebnej škály, kde stále platí rovnica: výrobky vysokej kvality za rozumné a prijateľné ceny.

Oblasť líčenia značka dopĺňa modernou líniou pleťovej starostlivosti GOSH Skin Care. Je to komplexná línia pre uspokojenie každodenných potrieb pleti, ktorá zahŕňa pleť hydratáciou a výživou, a prispieva k jej krásnemu vzhľadu. Prípravky sa opierajú o najnovšie technológie a starostlivo zvolené zložky s overeným účinkom. GOSH Skin Care pozostáva z 16 prípravkov, takže poskytuje možnosť širšieho výberu vhodnej starostlivosti pre ženy rôznych typov a potrieb pleti.

Krásu ženy ovplyvňuje nielen kvalita jej pleti a make-up, ale tiež vlasy. Preto značka GOSH Cosmetics v roku 2012 predstavila aj slovenskému trhu líniu vlasovej starostlivosti GOSH Hair Care. Poskytuje riešenia pre rôzne typy vlasov od čistenia, výživy až po finálnu úpravu vlasov.

Inšpirujte sa a nechajte priestor vlastnej tvorivosti na ceste ku kráse s GOSH Cosmetics.

GOSH Cosmetics – zanechajte dojem!

Zdieľajte