Finalistky Miss Slovensko 2013!

Finalistky MISS SLOVENSKO 2013 budú známe 31. januára
21. januára 2013
O finalistky Miss Slovensko 2013 sa stará GOSH COSMETICS
1. februára 2013

Finalistky 18. ročníka súťaže krásy – MISS Slovensko dnes zažili svoju spoločnú premiéru. O ich prvé predstavenie sa na tlačovej konferencii v bratislavskom hoteli DoubleTree by Hilton postarala riaditeľka súťaže Magdaléna Šebestová. ,,Tento rok sa nám prihlásilo veľa krásnych dievčat, takže sme finálovú dvanástku vyberali skutočne do poslednej chvíle. A zaujímavosťou je možno fakt, že na rozdiel od predchádzajúceho roka, nie je vo finále ani jedno dievča z Bratislavy,“ hovorí riaditeľka súťaže Miss Slovensko Magdaléna Šebestová.

K dievčatám súťažiacim o korunku MISS Slovensko 2013 patria: Luciána Čvirková z Trebišova, Simona Mudráková z Nitry, Karolína Chomisteková z Oravského Podzámku, Alica Hoffmannová z Vlkanovej, Martina Brejová z Prešova, Júlia Laššáková z Oravskej Jasenice, Jasmina Hodermarská z Košíc, Veronika Záteková z Banskej Bystrice, Simona Geršiová zo Spišskej Novej Vsi, Nikoleta Duchoňová z Trebatíc, Nikola Babjaková z Vlkanovej a Barbora Lučivjanská z Popradu.

Semifinále 18. ročníka Miss Slovensko 2013 sa konalo 20. januára a  kastingová porota napokon posunula do užšieho výberu štrnásť dievčat. Jedno z nich súťaž vopred vzdalo a na dvojdňovom sústredení sa napokon z trinástich vybraných stanovila finálová dvanástka. V kastingovej porote bola okrem Magdalény Šebestovej aj Miss Slovensko 2012 Kristína Krajčírová, oficiálny fotograf súťaže Lukáš Kimlička, riaditeľ Oklamčák Production Jozef Oklamčák s manželkou, choreograf Peter Varády, zástupca modelingovej agentúry Exit Model Management a moderátor Rádia Európa 2 Michal Sabo.

Dvanásť finalistiek počas slávnostného predstavenia obliekla holandská značka DOLLY by Le Petit Tom módnej návrhárky Anne-Marie van Dijk, modely nájdete na www.dadoo.sk. O obuv sa finalistkám postarala talianska značka Fiorangelo o celkovú vizáž renomovaná kozmetická značka GOSH Cosmetics a kadernícky tím pod vedením hairstylistu Petra Sýkoru z Pierot Exclusive.

Finálový večer Miss Slovensko sa uskutoční 14. apríla, ale dievčatá budú mať svoju  premiéru na móle už 23. februára počas módnej prehliadky Chateau Fashion Night v romantickom kaštieli Chateau Földváry, z ktorej výťažok poputuje na konto nadácie Daniely Hantuchovej.
Na víťazku súťaže Miss Slovensko 2013, ktorej finále odvysiela 14. apríla 2013 v priamom prenose TV JOJ, opäť čakajú exkluzívne ceny a nominácia na medzinárodnú súťaž Miss World.


Organizátori: Produkčný dom FORZA, Oklamčák Production, TV JOJ
Hlavní reklamní partneri: cestovná kancelária Hydrotour, AquaCity Poprad, hotel DoubleTree by Hilton Bratislava, GOSH Cosmetics, hotel Elizabeth – oficiálny hotel II. sústredenia, EMEL Bratislava, drevené kúpacie kade Saibot
Reklamní partneri: prírodná minerálna voda Jana, Pierot Exclusive, Chateau Földváry – oficiálny hotel I. sústredenia, Wellness Life, InetPro
Oficiálni dodávatelia: Bootcamp Slovakia, Juicy Couture, DOLLY by Le Petit Tom, Fiorangelo
Mediálni partneri: Nový Čas, Eva, čas.sk, Rádio Europa 2, Šport, auto motor a šport, Kam do mesta, Boomerang Media, SITA tlačová agentúra, Pay-Per-Vision Media, Willmark

Zdieľajte