Šebestová a Krajčírová odštartovali kampaň Miss Slovensko 2013

Pod vŕškami sa vianočne vypekalo
4. decembra 2012
Šebestová, Šebo a Krajčírová u domovákov
9. decembra 2012

Pridaj sa k nám! Pravá Miss je len jedna – Miss Slovensko 2013.

Kampaň 18. ročníka súťaže krásy Miss Slovensko dnes odštartovala zverejnením kastingových kôl a podmienkami účasti. Tvárami kampane sú riaditeľka súťaže Magdaléna Šebestová a Miss Slovensko 2012 Kristína Krajčírová.

Séria výberových kôl, počas ktorých sa rozhodne o semifinalistkách osemnásteho ročníka Miss Slovensko, začne v pondelok 14. januára 2013. Úlohou kastingovej poroty bude vybrať niekoľko desiatok dievčat, z ktorých vzíde na neverejnom bratislavskom semifinále dvanásť finalistiek, uchádzajúcich sa o titul MISS SLOVENSKO 2013.

Zmenou oproti predchádzajúcemu roku je rozšírenie spôsobu prihlasovania sa do súťaže. Dievčatá môžu prísť priamo na kasting, alebo od 5. decembra do 7. januára 2013 vyplniť formulár na internetovej adrese www.forza.sk. Niektoré z nich dostanú možnosť postúpiť priamo do semifinále.

Všetky záujemkyne musia spĺňať podmienky účasti –  musia byť slobodné, bezdetné, musia mať slovenskú štátnu príslušnosť, výšku nad 170 cm a byť vo veku od 18 do 24 rokov. Neverejné semifinále sa uskutoční 20. januára v Bratislave.

Víťazku čaká postup na svetovú súťaž Miss World, ročná honorovaná zmluva, osobný automobil, exkluzívna dovolenka od CK Hydrotour a ďalšie zaujímavé ceny.

Organizátormi súťaže MISS SLOVENSKO sú Produkčný dom FORZA, agentúra Oklamčák Production a TV JOJ.

Termíny kastingov:
14.1.2013 – Košice – Hotel Yasmin
15.1.2013 – Banská Bystrica – Hotel Lux
16.1.2013 – Žilina – Boutique hotel Dubná Skala
17.1.2013 – Bratislava – Double Tree by Hilton
V každom meste budú kastingy od 14.00 do 17.00 h


Organizátori: Produkčný dom FORZA, Oklamčák Production, TV JOJ
Hlavní reklamní partneri: cestovná kancelária Hydrotour, AquaCity Poprad, hotel Double Tree by Hilton Bratislava, EMEL Bratislava, drevené kúpacie kade Saibot
Reklamní partneri: prírodná minerálna voda Jana, Global Real, Vavrica architekti, Wellness Life, InetPro
Mediálni partneri: Nový Čas, Eva, čas.sk, Rádio Europa 2, Šport, auto motor a šport, Kam do mesta, Boomerang Media, SITA tlačová agentúra, Pay-Per-Vision Media, Willmark

Zdieľajte