Miss Slovensko 2012: Do semifinále sa dostalo 60 dievčat

Semifinalistky Miss Slovensko 2012 vyberá aj moderátor Ľuboš Sarnovský
25. januára 2012
Slovenské krásky zažiarili na prehliadke v Jasnej
30. januára 2012

Dievčatá z celého Slovenska mali vo štvrtok 26. januára 2012 poslednú možnosť zabojovať o svoju účasť v ďalšom ročníku súťaže krásy Miss Slovensko. Na bratislavský kasting, ktorý sa uskutočnil v hoteli Double Tree by Hilton a uzatvoril výberové kolá po celom Slovensku, prišlo viac ako 150 dievčat.

Odborná komisia v zložení Miss Slovensko 2011 Michaela Ňurciková, riaditeľ agentúry Oklamčák Production Jozef Oklamčák, choreograf Peter Varady, fotografka Petra Ficová, moderátor Ľuboš Sarnovský a modelingová expertka agentúry Exit Model Management Daria Darvasiová, vybrala v Košiciach, Banskej Bystrici, Žiline a v Bratislave do neverejného semifinále celkovo šesťdesiat dievčat z rôznych miest Slovenska.

Adeptky uchádzajúce sa o titul Miss Slovensko 2012 sa na každom kastingu najskôr predstavili v plavkách, v skupinkách po desiatich. Dôležitá bola výška nad 170 centimetrov, súmerná postava, kvalita vlasov i úsmev. Tie, ktorým sa podarilo postúpiť, absolvovali s porotou rozhovor a čakanie, či sa dostanú do semifinálového kola. To sa uskutoční už o niekoľko dní a vzíde z neho  finálová dvanástka. Nové finalistky prestížnej súťaže krásy sa prvý raz predstavia verejnosti 7. februára a vyvrcholením sedemnásteho ročníka súťaže MISS Slovensko bude aprílové slávnostné finále v priamom televíznom prenose na obrazovkách televízie JOJ.


Organizátori: Produkčný dom FORZA, Oklamčák Production, TV JOJ
Generálni reklamní partneri: Viaderm – pre krásu zvnútra, Edymax Holding
Hlavní reklamní partneri: Stavoing SK, cestovná kancelária Hydrotour, Volkswagen, Matador, Double Tree by Hilton Bratislava, AquaCity Poprad, CasaMia, UNIS
Reklamní partneri: ilovesale.sk, Frederique Constant
Oficiálni dodávatelia: Piellux – kožená galantéria, Štúdio Good Vibes
Mediálni partneri: Rádio Europa 2, Nový Čas, Eva, Šport, auto motor a šport, Kam do mesta, Slovenský Telegraf, Boomerang Media, SITA tlačová agentúra, BlueSky media, Adspace

Zdieľajte