Tvárou a hovorkyňou Miss Slovensko 2012 sa stala Magdaléna Šebestová

Oficiálnou fotografkou Miss Slovensko 2012 bude Petra Ficová
19. januára 2012
Začalo sa hľadanie novej Miss Slovensko
23. januára 2012

Miss Slovensko 2006 Magdaléna Šebestová posilnila tím Produkčného domu Forza a stala sa novou tvárou a hovorkyňou prestížnej súťaže krásy Miss Slovensko 2012.

Bývalá kráľovná krásy prijala ponuku Produkčného domu Forza a zúčastní sa aj samotného výberu finalistiek pre rok 2012. ,,Je pre mňa cťou spolupracovať na skvelom projekte, ktorý má každoročne vysokú úroveň a pred šiestimi rokmi aj mne osobne doslova zmenil život. Verím, že spolu s tímom Miss Slovensko vyberieme tie najkrajšie a najzaujímavejšie dievčatá,“ povedala.

Šebestová  vyhrala v roku 2006 súťaž Miss Slovensko, ale zároveň získala aj titul Miss Sympatia a Miss Internet. V roku 2010 dostala titul Miss desaťročia. So svojim priateľom, futbalistom Filipom Šebom žila v rokoch 2007-2009 v zahraničí a po návrate na Slovensko sa stala marketingovou manažérkou domu módy Alizé, kde zostáva pôsobiť aj naďalej.

Kastingy 17. ročníka súťaže Miss Slovensko odštartujú v pondelok 23. januára. Semifinalistky sa najskôr budú vyberať v Košiciach, potom v Banskej Bystrici, Žiline a napokon v Bratislave. Úlohou poroty bude vybrať niekoľko desiatok dievčat, z ktorých vzíde na neverejnom semifinále výsledná finálová dvanástka. Mená adeptiek na titul Miss Slovensko 2012 sa médiá i verejnosť dozvedia 7. februára.


Organizátori: Produkčný dom FORZA, Oklamčák Production, TV JOJ
Generálni reklamní partneri: Viaderm – pre krásu zvnútra, Edymax Holding
Hlavní reklamní partneri: Stavoing SK, cestovná kancelária Hydrotour, Volkswagen, Matador, Double Tree by Hilton Bratislava, AquaCity Poprad, CasaMia, UNIS
Reklamní partneri: ilovesale.sk, Frederique Constant
Oficiálni dodávatelia: Piellux – kožená galantéria, Štúdio Good Vibes
Mediálni partneri: Rádio Europa 2, Nový Čas, Eva, Šport, auto motor a šport, Kam do mesta, Slovenský Telegraf, Boomerang Media, SITA tlačová agentúra, BlueSky media, Adspace

Zdieľajte