Kastingy na Miss Slovensko 2012 budú v januári

Dušana Lukáčová pózuje na titulnej strane magazínu One
28. novembra 2011
Miss Slovensko Michaela Ňurciková želá krásne sviatky
21. decembra 2011

Zažiar a staň sa novou Miss SLOVENSKO! Pod týmto sloganom odštartuje už onedlho kampaň na kastingy prestížnej súťaže krásy, ktoré budú v druhej polovici januára 2012.

Séria výberových kôl, počas ktorých sa rozhodne o semifinalistkách sedemnásteho ročníka prestížnej súťaže krásy, začne v pondelok 23. januára 2012. Úlohou kastingovej poroty bude vybrať niekoľko desiatok dievčat, z ktorých vzíde na neverejnom bratislavskom semifinále dvanásť finalistiek, uchádzajúcich sa o prestížny titul MISS SLOVENSKO 2012.

Dievčatá majú už niekoľko rokov zjednodušené prihlásenie sa do súťaže a preto stačí, keď prídu priamo na jeden z kastingov a budú spĺňať podmienky účasti –  musia byť slobodné, bezdetné, musia mať slovenskú štátnu príslušnosť, výšku nad 170 cm a byť vo veku od 18 do 24 rokov. V hlavnom meste sa v nedeľu 29. januára uskutoční  neverejné semifinále, z ktorého vzíde finálová dvanástka pre rok 2012.

Víťazku okrem iného čaká postup na svetovú súťaž Miss World, ročná honorovaná zmluva od Produkčného domu Forza na 33 000 €, Volkswagen Beetle so sadou pneumatík Matador, dovolenka od CK Hydrotour a ďalšie zaujímavé ceny.

Organizátormi súťaže Miss Slovensko sú Produkčný dom FORZA, agentúra Oklamčák Production a TV JOJ.

Termíny kastingov:
23.1.2012 – Košice – Hotel Yasmin
24.1.2012 – Banská Bystrica – Kongres hotel Dixon
25.1.2012 – Žilina – Boutique hotel Dubná Skala
26.1.2012 – Bratislava – Double Tree by Hilton

V každom meste budú kastingy od 14.00 do 17.00 h


Organizátori: Produkčný dom FORZA, Oklamčák Production, TV JOJ
Generálni reklamní partneri: Viaderm – pre krásu zvnútra, Edymax Holding
Hlavní reklamní partneri: ilovesale.sk, cestovná kancelária Hydrotour, Volkswagen, Matador, Double Tree by Hilton, AquaCity Poprad, CasaMia, UNIS
Reklamný partner: Stavoing SK
Oficiálny dodávateľ: Piellux – kožená galantéria
Mediálni partneri: Rádio Europa 2, Nový Čas, Eva, Šport, auto motor a šport, Kam do mesta, Slovenský Telegraf, Boomerang Media, SITA tlačová agentúra, BlueSky media, Adspace

Zdieľajte