Pre Missky rušné obdobie pokračuje

Finalistky Miss sa vrátili z Egypta
13. februára 2007
Finalistky nakrúcali televíznu upútavku
5. marca 2007

Finalistkám súťaže krásy Miss Slovensko 2007 sa rušné obdobie neskončilo ani po návrate na Slovensko.  Deň po návrate zo sústredenia od CK Hydrotour v exotickom letovisku Sinajského polostrova, Sharm El Sheikh leteli do východoslovenskej metropoly.  Letecká spoločnosť SkyEurope Airlines oslavovala totiž piate narodeniny pravidelnej linky Bratislava – Košice. Na palube lietadla sa podávalo šampanské a krásne finalistky pózovali fotografom. Po prílete do hlavného mesta Slovenskej republiky sa konala slávnostná recepcia v reštaurácii Panoráma na bratislavskom letisku M.R. Štefánika.

Tento týždeň je pre mňa veľmi náročný, hovorí finalistka Veronika Husárová, ktorá druhý deň po prílete mala skúšku z právnej komunikácie v anglickom jazyku na Bratislavskej škole práva. „Okrem tejto skúšky ma čaká ešte jedna ťažká skúška rímskeho práva“, hovorí Veronika Husárová, ktorá si aj napriek školským povinnostiam dopraje každodenné posilňovanie. Okrem Veroniky Husárovej má vysokoškolské povinnosti aj Jarmila Jurdáková, ktorá taktiež absolvovala tento týždeň skúšku na Trenčianskej univerzite  z politického systému krajín V4. Jessica Šimonfyová spoločne s Jaroslavou Šebestovou si dohodli stretnutia s kondičným trénerom  – tohtoročným  majstrom sveta vo fitness Dana Meda, ktorého navštevuje aj riaditeľka súťaže krásy Miss Slovensko Lucia Hablovičová. Najbližšie sa dievčatá spoločne stretnú prvý marcový víkend pri nakrúcaní televíznej upútavky  pre televíziu Markíza.


Generálni reklamní partneri: BMW a módna kolekcia BMW Lifestyle, Harmony – nežný dotyk čistoty, Media Partner
Hlavní reklamní partneri: Baťa, športová značka Power, Hotel Holiday Inn, cestovná kancelária Hydrotour, InetPRO, Miss Model Organization
Reklamný partner: Okamea
Oficiálni dodávatelia: Canadian Bilingual Institute, SkyEurope Airlines
Mediálni partneri: denník Nový Čas, týždenníky Markíza, Život, Slovenka, Star, mesačníky Eva, Rebecca, Harmónia, MIAU, GoldMAN, WELLness, LA FEMME, SITA, TASR, ISPA,  Plazma media, Rádio Okey, N – Rádio, Rádio Dúha.

Zdieľajte