00

dní


00

hodín


00

minút


00

sekúnd


Hyundai pripravil netradičnú promenádu finalistiek. Ktorá získa titul Hyundai Miss Drive?

Finalistky MISS SLOVENSKO 2020 opäť spolu. Do finále súťaže zostáva mesiac!    
14. júla 2020
Spoznajte finalistky MISS SLOVENSKO v rozhovoroch pre TV JOJ
19. júla 2020

Súťaž krásy a elegancie Miss Slovensko 2020 aj tento rok sprevádza vyhlásenie špeciálnej kategórie Hyundai Miss Drive. O víťazke vo verejnom hlasovaní rozhodnú fanúšikovia Miss Slovensko a automobilky Hyundai, ktorí za svoju favoritku zahlasujú v termíne od 15. júla do 12. augusta 2020 na stránke www.missdrive.sk. Aby Hyundai ľuďom výber uľahčil, pripravil sériu videí, v ktorých missky predvedú netradičnú promenádu.

 

Promenádou proti predsudkom?

Keď sa povie promenáda, väčšine ľudí hneď napadne promenáda v plavkách, s ktorou sú súťaže krásy neodmysliteľne späté. Ideálna Miss však nie je iba o správnych mierach a fyzickej kráse, ale aj o osobnosti, šikovnosti či talente žien. Preto Hyundai vytvoril špeciálnu promenádu na kolesách, kde si súťažiace otestovali svoje šoférske zručnosti v obľúbenom SUV Hyundai Tucson N Line. Ide tak o ďalší príspevok automobilky v boji proti predsudkom o ženách, ktoré sú často neprávom považované za horšie šoférky ako muži. Hyundai dáva jasný odkaz: ženy patria za volant! A rovnako to platí aj o krásnych misskách, s ktorými sú predsudky dlhodobo spájané možno ešte viac.

 

Moderuje Maťo Homola, komentujú špeciálni hostia

V sérii videí s promenádou missiek sa netradičnej úlohy moderátora zhostil Maťo Homola, automobilový pretekár a ambasádor športového Hyundai N. Jednotlivé výkony missiek komentovali Miss Slovensko 2019 Frederika Kurtulíková a Juraj Hrivnák, redaktor motoristického časopisu Auto Motor a Šport.

 

Sledujte, hlasujte a vyhrajte Hyundai na týždeň

Nenechajte si ujsť upútavku na promenádu Hyundai Miss Drive a pozrite si, ako jednotlivé finalistky súťaže Miss Slovensko 2020 svoje úlohy zvládli. A ak zahlasujete za svoju favoritku, ste v hre o jeden z modelov Hyundai na celý týždeň s plnou nádržou. Všetko o Hyundai Miss Drive 2020 nájdete na www.missdrive.sk.

 

– Koniec –

 

Hyundai Motor Slovakia

Hyundai Motor Czech, s.r.o., organizačná zložka Slovakia (ďalej len „Hyundai Slovensko“), je autorizovaným importérom značky Hyundai na Slovensku. V roku 2019 odovzdal zákazníkom v spolupráci so sieťou autorizovaných predajcov 8 805 automobilov, čo predstavuje nárast o 15% v porovnaní s rokom 2018. Hyundai sa tak stal 3. najpredávanejšou značkou osobných áut na Slovensku s trhovým podielom 8%. S 4 650 registráciami sa stal Hyundai zároveň najpredávanejšou značkou automobilov u súkromných zákazníkov. Ďalšie informácie o spoločnosti Hyundai Slovensko, jej produktoch a službách sú k dispozícii na www.hyundai.sk. Sledujte Hyundai Slovensko na Facebooku @HyundaiSlovensko a Instagrame @HyundaiSlovensko.

 

Hyundai Motor Europe

V roku 2019 spoločnosť Hyundai Motor Europe odovzdala zákazníkom 563.018 automobilov – čo predstavuje nárast predaja o 3,8% oproti roku 2018. Kľúčovými modelmi v počte registrácií boli Tucson, Kona a modely i-rodiny: i10, i20 a i30. V polovici roku 2020 bude viac ako ¾ modelov dostupných v elektrifikovanej forme. Dva európske závody – v Českej republike a Turecku – majú spolu výrobnú kapacitu 600.000 kusov automobilov ročne. Hyundai predáva automobily v 41 európskych štátoch v sieti 3.000 autorizovaných predajcov. Ďalšie informácie o Hyundai Motor Europe a jej produktoch sú k dispozícii na www.hyundai.com/eu. Sledujte Hyundai Motor Europe na sieti Twitter @HyundaiEurope a Instagram @HyundaiEurope.

 

Hyundai Motor Co.

Spoločnosť Hyundai Motor Co., založená v roku 1967, je významným svetovým partnerom v oblasti automobilovej výroby a súvisiacich služieb. Hyundai Motor Group má inovatívnu obchodnú štruktúru umožňujúcu využívanie zdrojov od taveného železa po hotové automobily. Spoločnosť Hyundai Motor má po celom svete 8 výrobných závodov a 7 dizajnových a technických centier a v roku 2018 celosvetovo predala vyše 4,5 milióna vozidiel. S viac ako 110.000 zamestnancami na celom svete Hyundai Motor pokračuje v rozširovaní  svojho modelového programu lokalizovanými vyrábanými modelmi a usiluje sa posilniť svoju rolu lídra v oblasti ekologického pohonu spustením výroby celosvetovo prvého sériového automobilu poháňaného palivovým článkom na vodík – Hyundai ix35 Fuel Cell, a modelmi IONIQ, ktoré ako prvé na svete ponúkajú trojaký elektrifikovaný pohon – čisto elektrický, hybridný a plug-in hybridný. Ďalšie informácie o Hyundai Motor a jej produktoch sú k dispozícii na http://worldwide.hyundai.com alebo www.hyundaiglobalnews.com.

 

Zdieľajte