Desať vecí, ktoré získate vstupom do projektu MISS SLOVENSKO

Registrácia do 25.ročníka súťaže Miss Slovensko stále trvá. Odpovede sa budú posielať najneskôr 17.1.2020
4. januára 2020
Finalistky súťaže MISS SLOVENSKO 2020 sú známe
29. januára 2020
Registrácia do 25.ročníka súťaže Miss Slovensko stále trvá. Odpovede sa budú posielať najneskôr 17.1.2020
4. januára 2020
Finalistky súťaže MISS SLOVENSKO 2020 sú známe
29. januára 2020

Súťaž Miss Slovensko 2020 štartuje už o pár dní veľkým kastingovým semifinále, ktoré sa uskutoční 19. januára v Bratislave. Podmienkou je online prihláška, ktorú musia záujemkyne o postup vyplniť na stránke www.miss-slovensko.sk Po zvážení prihlášok potom príde 16.januára odpoved a napokon spomínané semifinále, na ktorého konci už budeme poznať finálovú dvanástku.

10 vecí, ktoré môžete postupom do finále Miss Slovensko zažiť!

 

 1. Postup do TOP 12: Nové prostredie a inšpiratívni ľudia prinášajú vždy istý posun v živote. Možno je práve teraz čas prekonať samú seba a vystúpiť zo svojej komfortnej zóny.
 2. Mediálny tréning: Postaviť sa pred kameru a pohotovo odpovedať na otázky novinárov či režiséra nie je vôbec jednoduché. Ale všetko sa dá. V súťaži Miss Slovensko sa o mediálne tréningy stará moderátorka TV JOJ Alexandra Pavlovič Hinková a verte, že za posledné roky pomohla všetkým finalistkám. Je to akčná žena a vie ako na to.
 3. Exotická cesta:  Celá finálová dvanástka pocestuje vďaka CK Hydrotour už vo februári do exotickej Gambie. Áno, bude sa aj natáčať, ale v prvom rade to bude teambuilding, na ktorom sa celý tím viac spozná a povie viac o ,,misii Miss“.
 4. Top choreograf: Už niekoľko rokov je dvorným choreografom súťaže Miss Slovensko Peter Varady. Je obľúbeným členom projektu aj pre svoju trpezlivosť a trefné poznámky, ktoré si budete pamätať ešte dlhé roky. Pamätné sú jeho vety, ktoré povedal Miss Slovensko 2018 Dominike Grecovej ešte ako finalistke: ,,Dominika, ty nosíš opätky? Nie? Tak začni!“ Ona jeho radu poslúchla, jej vysoká postava dostala úplne iné držanie tela a napokon aj celú súťaž vyhrala.
 5. Osobné poradenstvo: Finalistkám súťaže sú na všetkých oficiálnych akciách k dispozícii vizážistky značky Gosh Copenhagen na čele s Veronikou Huťkovou a kaderník Jirko Blatný so svojim tímom. Vždy poradia, pomôžu. Majú za sebou niekoľko hodín práce s predchádzajúcimi finalistkami, takže presne poznajú celú situáciu. Časový stres, obavy, ale aj nadšenie, keď z vás niekto urobí princeznú. Styling bude mať na starosti Alex Lindov a určite svoje povie aj riaditeľ súťaže Miss Slovensko Michael Kováčik, ktorý sa fashion svetu venuje už niekoľko rokov.
 6. Charita: Kto dostáva, mal by aj dať. Súťaž Miss Slovensko bude aj tento rok spojená s charitatívnym projektom, o ktorom budeme informovať.  Vlani sa vďaka hlasovaniu o titul EVA Miss Sympatia pomohlo naším seniorom a samotná Miss Slovensko 2019 Frederika Kurtulíková pomáhala na všetky strany. Svoje skúsenosti chce odovzdať ďalej a každý tým môže len získať.
 7. Etiketa: Aj tento rok finalistky absolvujú špeciálny workshop zameraný na spoločenskú etiketu. Veľa, skutočne veľa zaujímavým vecí sa dozviete od tých najpovolanejších. Aj s názornou ukážkou a verte, že vždy sa máme čo učiť.
 8. Fotenie s Lukášom Kimličkom: Oficiálnym fotografom tohto ročníka je známy návrhár i fotograf Lukáš Kimlička. Toto je mimoriadna príležitosť stretnúť sa s ním osobne. Veď ktorá z nás by od neho nechcela fotku! Lukáš bude fotiť  oficiálne portréty finálovej dvanástky i bilboard Miss Slovensko 2020.
 9. Priamy prenos: Finálový večer Miss Slovensko 2020 bude aj tento rok vysielať TV JOJ a môže s ním byť spájané už navždy práve vaše meno a priezvisko. Vďaka súťaži Miss Slovensko zistíte, ako sa vyrába televízna dokrútka, spoznáte zaujímavých ľudí pri pohovoroch, o zákulisí sa vám bude aj snívať. Ale hlavne, všetci budú v ten večer pracovať na tom, aby ste zažiarili a celú show si naozaj užili.
 10. MISS WORLD – dostať sa na túto svetovú súťaž krásy sa dá len vďaka projektu Miss Slovensko. Všetky predchádzajúce víťazky by o svojom mesiaci na tejto súťaži vedeli hovoriť hodiny. Po rokoch sú to krásne spomienky a veľkým plusom je, že Slovensku sa v posledných rokoch na tejto pôde mimoriadne darí.

  Víťazka 25. titulu MISS SLOVENSKO získa postup na Miss World 2020, osobný automobil Hyundai i30 N Line, dovolenku pre 2 osoby v Ománe od cestovnej kancelárie Hydrotour, moderný 3-izbový byt na 1 rok v jednom z projektov spoločnosti ISMONT a viacero ďalších cien. Počas aprílového finále ale bude zvolená aj Miss International Slovakia 2020 a Miss Supranational Slovakia 2020.

  Organizátori: LGM Production v spolupráci s Oklamčák Production a TV JOJ

  Generálny reklamný partner: NOVIS Poisťovňa

  Hlavní reklamní partneri: HYUNDAI, cestovná kancelária Hydrotour, Projekt Opál Jarovce, GOSH Copenhagen, DoubleTree by Hilton Bratislava, AquaCity Poprad, Československý lev

  Technologický partner: PLANEO Elektro

  Reklamní partneri: NUTRI FOOD PLAN – redukčný a výživový program, Hair studio Jirko Blatný, Rezort Gothal Liptovská Osada, the Bridge – English Language Centre, Omnia Holding SE, Omnia 2000, Omnia Motors, Omnia KLF, Lombardi Fashion House

  Oficiálny sekt: HUBERT L´Original
  Oficiálna obuv: Steve Madden

  Oficiálni dodávatelia: ENVY Therapy, DELIA Potraviny, zlatníctvo LORETTA, svadobný salón WEM, športová značka Gym Hero, Fresh Garden Salads

  Mediálni partneri: Eva – hriešne dobrá, Rádio Jemné, denník Šport, auto motor a šport, Top Fashion magazin, tlačová agentúra SITA, BigMedia

 

Zdieľajte