Prípravy nového ročníka súťaže Miss Slovensko sú v plnom prúde. O vizuál kampane sa postaral fotograf Tomáš Thurzo.

MISS SLOVENSKO daruje do svetovej charitatívnej dražby dielo umeleckého ateliéru Gordana Glass
6. novembra 2018
Rýdzo slovenské Fusakle pocestujú s Dominikou na Miss World 2018. Budú ich nosiť najkrajšie ženy sveta
7. novembra 2018

Projekt Miss Slovensko žije v týchto dňoch svetovými súťažami, na ktorých sú a v blízkej dobe aj budú víťazky roku 2018. Prípravy nového ročníka súťaže Miss Slovensko sú už ale tiež v plnom prúde a o pár dní ho odštartujeme zverejnením online prihlášky. Tá bude rovnako ako v minulých rokoch obsahovať niekoľko otázok a záujemkyne o postup do semifinále budú k nemu musieť pripojiť aj minútové prezentačné video.

Online prihláška bude na stránke približne od polovice novembra a ak budete sledovať naše sociálne siete, nič vám neunikne:)

Vizuál kampane fotograficky pripravil uznávaný slovenský fotograf Tomáš Thurzo a graficky Peter Varady. O styling víťaziek sa postaral Alex Lindov s exkluzívnym Fashion House Alizé v Eurovea Bratislava. Vlasový styling mal na starosti nový hlavný kaderník súťaže Jirko Blatný, ktorého štúdio je novým partnerom projektu Miss Slovensko. Vizážistický tím dekoratívnej značky GOSH Copenhagen, ktorý je s nami už sedem rokov, nemohol pri fotení chýbať.

V súťaži Miss Slovensko ale krásu nevnímame len ako vizuálnu záležitosť, ale snažíme sa poukázať aj na to, že dokáže pomáhať. Dôkazom toho sú projekty, ktoré boli organizátormi a hlasujúcimi divákmi v posledných rokoch podporené. Boli to viaceré detské domovy na Slovensku, detské onkologické a kardiologické oddelenia, Deň narcisov či Týždeň modrého gombíka, ale prostredníctvom Nadácie TV JOJ a projektu Srdce pre deti aj konkrétne rodiny.

Počas aprílového finálového večera zvolíme najkrajšiu Slovenku roku 2019, ale zároveň aj v poradí 24. Miss Slovensko. Nebude chýbať skvelá televízna šou, exkluzívny program a odvážne dievčatá, ktoré sa neboja ísť za svojim snom.

Viac informácií už čoskoro 🙂

FOTO: © Miss Slovensko/Tomáš Thurzo

Zdieľajte