Semifinále Miss Slovensko – na čo nezabudnúť a kto bude v porote

Gold-And-White-Glitter-Wallpaper-9

Neverejné semifinále súťaže Miss Slovensko 2017 sa uskutoční už túto nedeľu – 22. januára v bratislavskom hoteli DoubleTree by Hilton Bratislava. Porotu na čele s riaditeľkou súťaže Karolínou Chomistekovou budú tvoriť: Miss Slovensko, Miss Gosh, Miss Príjemný hlas i Miss Press 2016 Kristína Činčurová, I.vicemiss Michaela Meňkyová, II.vicemiss a EVA Miss Sympatia 2016 Lenka Tekeljaková, oficiálny fotograf súťaže Anton Karpita, choreograf súťaže Peter Varady, módny dizajnér Michael Kováčik a Jozef Oklamčák s manželkou

Registrácia súťažiacich sa začne o 10.30 h a o 11.00 h výber nových finalistiek oficiálne začína. Všetky semifinalistky si musia so sebou priniesť:

  • Občiansky preukaz
  • Fotografie
  • Lodičky
  • Plavky
  • Koktejlové šaty na pohovor

Všetkým dievčatám budú k dispozícii vizážistky GOSH Copenhagen, ktoré im pomôžu doladiť posledné detaily make-upu. Vo všeobecnosti síce platí, že menej je viac, ale určite treba prísť aspoň trošku nalíčená. Je to kasting súťaže Miss Slovensko, ktorý sa líši od mnohých modelingových kastingov.

V hoteli DoubleTree by Hilton bude k dispozícii aj salónik, v ktorom sa môžu účastníčky prezliecť. Odporúča sa zobrať si so sebou aj dlhší sveter či pončo. A hoci je semifinále neverejné, podpora rodiny či priateľov je povolená.

Dvanásť finalistiek súťaže Miss Slovensko bude známych neskoro večer. Organizátori ich ale oficiálne predstavia až 31. januára na tlačovej konferencii v Bratislave.

 

Zdieľajte