Oficiálnym fotografom súťaže Miss Slovensko 2017 bude Anton Karpita

V semifinále Miss Slovensko 2017 je viac ako 80 dievčat
19. januára 2017
Semifinále Miss Slovensko – na čo nezabudnúť a kto bude v porote
20. januára 2017

Fotograf magazínu EVA – Hriešne dobrá Anton Karpita sa stal aj novým členom tímu súťaže Miss Slovensko. Počas 22. ročníka bude oficiálnym fotografom finalistiek, ktorých výber sa uskutoční už o pár dní.

,S Antonom Karpitom sme v uplynulých rokoch spolupracovali pri rôznych fashion editoriáloch a jeho prácu určite poznajú všetky dámy, ktoré tento časopis čítajú. Je veľmi kreatívny, priateľský a verím, že nové finalistky sa budú z jeho práce tešiť,“ hovorí riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková.

Zo spolupráce pri projekte Miss Slovensko sa teší aj Karpita. ,,Fotografovanie Miss Slovensko je pre mňa veľkou cťou a som nesmierne rád, že mám možnosť byť v tíme profesionálov, ktorí sa budú starať o vizuálnu podobu celého projektu. Miss Slovensko pre mňa predstavuje najprestížnejšiu súťaž krásy v Slovenskej republike s dlhoročnou tradíciou, v ktorej sa plnia sny,“ povedal.

Anton Karpita sa stal aj súčasťou semifinálovej poroty, ktorá bude 22. januára vyberať finalistky súťaže. Finále Miss Slovensko 2017 sa uskutoční v apríli a v priamom prenose ho odvysiela TV JOJ.

 

Zdieľajte