Pridaj sa k nám a staň sa novou Miss Slovensko!

5 základných otázok, ktoré je treba zodpovedať vo videoprihláške Miss Slovensko
5. januára 2017
17 rád pred semifinále Miss Slovensko 2017
16. januára 2017

Ešte pár dní majú slovenské dievčatá možnosť prihlásiť sa do ďalšieho ročníka prestížnej súťaže krásy MISS SLOVENSKO. Do 15. januára sa môžu zaregistrovať formou online dotazníka, ktorý nájdete tu: https://goo.gl/ostFlS

,, S pribúdajúcim časom sa intenzita prihlášok stupňuje a ja sa teším z každej jednej. Krátke video, ktoré musia dievčatá poslať, je naše prvé zoznámenie sa. Viacerým pomohlo, pretože práve vďaka nemu mohli o sebe a svojej motivácii povedať viac. Nie sú to len formálne dotazníky s menom a výškou,“ hovorí riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková.

Základné podmienky pre záujemkyne zostávajú rovnaké ako v minulých ročníkoch. Musia mať vek 18-24 rokov, byť slobodné, bezdetné, mať slovenskú štátnu príslušnosť, nemali by mať výrazné tetovania a plastické vylepšenia tela či tváre. Vyberať sa bude aj podľa osobného prejavu a schopnosti zaujať.

Na základe elektronických prihlášok, ktorých uzávierka je 15. januára 2017, vyberie porota pod vedením Karolíny Chomistekovej semifinalistky. Tie sa stretnú 22. januára na neverejnom semifinále v DoubleTree by Hilton Bratislava. Tam budú mať možnosť zažiariť osobne. ,,Verím, že aj tento rok sa nám podarí vybrať skvelý tím dievčat, s ktorými sa bude dať tak dobre spolupracovať ako s finalistkami roku 2016,“ dodala ďalej Chomisteková.

Organizátormi súťaže Miss Slovensko sú Produkčný dom Forza, agentúra Oklamčák Production a TV JOJ. Víťazka, ktorej meno bude známe v apríli získa viacero lukratívnych cien. Okrem postupu na svetovú súťaž Miss World, aj krásny Hyundai i30 novej generácie, bývanie pri Dunaji od Smart Brokers či dovolenku pre 2 osoby do Ománu od CK Hydrotour a honorovanú zmluvu.

Zdieľajte