Prihlášky do súťaže Miss Slovensko 2017 a čo o nich ešte neviete

Súťaž Miss Slovensko má za sebou úspešný rok 2016
29. decembra 2016
Karolína Chomisteková: Dostala som šancu a posielam ju ďalej
31. decembra 2016

logo_miss_2017_ruzovaZaregistrovať sa do súťaže Miss Slovensko nebolo nikdy jednoduchšie. Nemusíte chodiť kilometre na regionálny kasting, úplne postačí, ak vyjadríte svoj záujem stať sa novou Miss Slovensko pomocou prihlasovacieho formulára s krátkou videovizitkou. Ak ste videli film Stážista s Robertom de Nirom a Anne Hathaway, určite si pamätáte, že niečo podobné pred prijatím do fashion firmy natáčal aj hlavný predstaviteľ.  Vy to musíte zvládnuť ľavou zadnou.

Áno, treba sa aj v tomto prípade upraviť a pripraviť. Veď nie je nič dôležitejšie ako prvý dojem, ktorý urobíte len raz. Na druhej strane sa však niet čoho obávať. Na rozdiel od predchádzajúcich rokov nemusíte stáť medzi neznámymi dievčatami v rade na kastingu a v duchu si hovoriť – všetky sú lepšie ako ja. Hm…takéto pocity zažívalo 90 percent predchádzajúcich finalistiek i víťaziek:) A nebolo tomu tak. Verte si!

Takže, v prvom rade si prečítajte 5 okruhov, ktoré treba v promo videu povedať (nájdete ich na tejto stránke), postavte oproti sebe telefón a za denného svetla porozprávajte niečo o sebe. Ak nechcete hovoriť sama so sebou, otázky vám podľa okruhov môže klásť kamarátka. Snažte sa ale hovoriť čo najúprimnejšie a nezabudnite, že môžete byť jedinečná niečím čo sa Vám osobne vôbec nezdá zaujímavé. A my hľadáme originálne dievčatá! Slovenky, ktoré majú odvahu, chcú sa ďalej učiť, vyznávajú zdravý životný štýl a vôbec pozitívny prístup k životu ako takému.

Semifinále, ktoré sa uskutoční 22. januára, je stále otvorené. Prihlášky však treba poslať už do 15.januára, aby sme Vám stihli doručiť odpoveď a ďalšie indície:) Znie to trošku napínavo, ale pod indíciami myslíme presne časové pokyny, kedy bude treba do Bratislavy pricestovať a čo si treba priniesť.

Tešíme sa na Vás dievčatá!

Zdieľajte