Miss Slovensko 2014 sa pripravuje na MISS WORLD

Lucia Semanková rozosmiala celú sálu
4. novembra 2014
JOJ.SK – Detvianka Laura Longauerová mieri na Miss World: Pozrite si zábery zo skúšky šiat!
11. novembra 2014

Víťazka súťaže Miss Slovensko 2014 Laura Longauerová odcestuje 20. novembra na prestížnu svetovú súťaž krásy MISS WORLD. Slovensko bude reprezentovať na 64. ročníku tejto súťaže, ktorá sa uskutoční v Londýne a jeho okolí. Zúčastnia sa ho víťazky titulu Miss z viac ako 130 krajín sveta.

Finálový model, ktorý si oblečie počas záverečného večera Miss World, pochádza z košického svadobného salónu Princess, ktorý Lauru zásobil aj ďalšími šiestimi modelmi. ,,Všetky šaty majú skutočne nádherné a kvalitné. Objednávali ich podľa môjho výberu. Nielen šaty, ale aj personál v salóne bol úžasný, ústretový a som im veľmi vďačná, že mi podali pomocnú ruku,” hovorí Laura.

Jeden z dôležitých fashion kúskov na Miss World, v ktorom súťažiace budú reprezentovať módne trendy svojej krajiny, pochádza od slovenskej módnej návrhárky Valery Dubay a Laura sa v ňom predstaví v rámci kategórie Fashion Designer a v rámci voľby titulu Top Fashion. Do Londýna si však pribalila aj ďalšie exkluzívne kúsky šiat, o ktoré sa postarali módna návrhárka Jana Jurčenko a slovenská dizajnérka Veronika Lokajíčková zo salónu Imperia Design. Šperky Laure zapožičala sieť exkluzívnych šperkov Moloko. V batožine slovenskej krásky nebude chýbať ani nádherný podpoliansky kroj, ktorý je výnimočný tým, že sukňa je vyšívaná ručne krivou ihlou na zamate. Táto metóda je typická pre Podpoľanie a je to cenný unikát slovenskej kultúry.

Miss Slovensko 2014 bude v rámci talentového večera vystupovať s choreografiou, ktorú pre ňu zostavujú tanečníci zo skupiny The Pastels pod vedením Miňa Kereša. Finálový večer MISS WORLD sa uskutoční 14. decembra v Londýne a Longauerová verí, že ju prídu podporiť jej najbližší.

Organizátormi prestížnej súťaže krásy Miss Slovensko, ktorej víťazka každý rok reprezentuje našu krajinu na Miss World, sú Produkčný dom Forza, agentúra Oklamčák Production a TV JOJ.

Zdieľajte