Karolína má jednu z najlepších ,,kondičiek“ na Miss WORLD

Miss Slovensko reprezentuje na Miss World 2013
9. septembra 2013
Miss Sympatia 2013 dovolenkovala na Peloponéze
18. septembra 2013

Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková úspešne reprezentuje svoju krajinu na svetovej súťaži Miss World, ktorá je pod drobnohľadom takmer 130 štátov sveta.

Slovenská delegátka sa v športovej disciplíne Miss World Sports Challenge, ktorá je jednou z čiastkových súťaží celého projektu, prebojovala do najlepšieho tímu, a tým sa stala jednou zo štyroch dievčat, ktoré majú spomedzi 130 reprezentantiek najlepšiu fyzickú kondíciu. ,,Prvé na čo som po víťazstve nášho tímu myslela bolo, že ďakujem trénerom z Bootcamp Slovakia, ktorí síce dávajú poriadne tvrdý tréning, ale výsledok stojí za to,” napísala Chomisteková z Bali, kde sa svetová súťaž Miss World 2013 odohráva.

Chomisteková však postupne získava aj ďalšie body, ktoré môžu zohrať dôležitú úlohu pri postupe do celkového finále. V disciplíne Beach Fashion sa dostala medzi 33 najlepších a podľa posledných informácií úspech zožala aj s národným tancom, kde sa dostala do najlepšej jedenástky.

Finále Miss World 2013 sa uskutoční 28. septembra v Indonézii a korunku novej Miss World odovzdá úradujúca svetová kráľovná krásy 2012 Yu Wen Xia z Číny.

Quick peek into the fun and hard work in Miss World Sports & Fitness challenge!♔ MISS WORLD 2013 OFFICIAL COVERAGE ♔…

Uverejnil používateľ Missosology Streda 11. septembra 2013

 


 

Zdieľajte