Chomisteková pomohla v rámci BMD dobrej veci

Oslava finále Miss Slovensko a odovzdanie cien
22. apríla 2013
Miss Slovensko 2013 korunovala svojho Adama
24. apríla 2013

Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková si počas Bratislavských módnych dní užila svoju modelingovú premiéru. Jej model od Veroniky Kostkovej bol však predsa len v niečom jedinečný. Patril do špeciálnej kolekcie, ktorá pomôže dobrej veci a Karolína ho predvádzala bez nároku na honorár. Tri exkluzívne modely, ktoré spolu s Miss Slovensko uviedli aj Soňa Skoncová a Jana Mutňanská venovali organizátori a návrhári do dražby, z ktorej výťažok poputuje neziskovej organizácii Plamienok.
PLAMIENOK n.o. združuje ľudí, ktorí majú radi deti a ich rodiny. Združuje ľudí, ktorí sa rozhodli venovať svoj pracovný čas a často krát aj časť svojho osobného času deťom, ktorých život nie je možné zachrániť a ich rodinám. Ponúka im odbornú pomoc a ľudskú podporu priamo doma a hľadáme spolu s nimi cestu, ako žiť naplno až do konca a ako prejsť bolesťou a vrátiť sa naspäť do nového života.
Počas prvého dňa BMD predvádzali aj víťazky a finalistky predchádzajúcich ročníkov Miss Slovensko – Ivica Sláviková, Eva Verešová, Denisa Krajčovičová, Mária Frťalová, Lenka Petrovičová, Daniela Moncmanová. Viac aj na: http://www.zenskyweb.sk/bratislavske-modne-dni-den-prvy

Zdieľajte