Finalistky Miss Slovensko 2013: Rozdávali nehu a úsmev

Titul Miss Press 2013 udeľovali novinári. Získala ho Karolína!
10. apríla 2013
Stali sa z nich zvodné múzy!
13. apríla 2013

Finalistky Miss Slovensko 2013 navštívili Detské kardiocentrum na bratislavských Kramároch. Sprevádzala ich riaditeľka súťaže Magdaléna Šebestová.
Finalistky súťaže Miss Slovensko 2013 rozdávali radosť a nehu. V rámci svojho predfinálového pobytu navštívili štyri dni pred galavečerom Detské kardiocentrum na bratislavských Kramároch. Zaujímavé návštevy sú totiž jedným z pozitívnych momentov, ktoré deti a ich rodičia počas pobytu v nemocnici zažijú a doslova sa mení atmosféra na oddelení.
Dievčatá so zatajeným dychom sledovali doslova niekoľkotýždňové bábätko, ktoré nemalo ani dva kilogramy a pár hodín pred ich návštevou prekonalo operáciu srdca. ,,Bol to jeden z najsilnejších a najdojímavejších momentov našej účasti v Miss Slovensko. Hoci teraz nebolo v našej moci malým pacientom zásadne pomôcť, spoločne a úprimne sme im darovali kus pozitívnej energie a úsmev,“ zhodli sa finalistky, ktoré sprevádzala riaditeľka súťaže Miss Slovensko 2013 Magdaléna Šebestová.
Návštevu v detskom kardiocentre, kde sú malí pacienti z celého Slovenska privítali aj ich rodičia. ,,Takáto návšteva je vždy o veselých momentoch a verím, že môj syn bude raz hrdý na spoločnú fotografiu s toľkými krásnymi dievčatami,“ povedala jedna z prítomných mamičiek.

Zdieľajte