Začalo sa hlasovanie o Miss Hlas 2013

Finalistky Miss Slovensko do toho!
17. marca 2013
Finalistky Miss Slovensko 2013 majú za sebou druhé sústredenie
20. marca 2013

Fanúšikovia a poslucháči Európy 2 môžu svoje sympatie jednotlivým finalistkám vyjadriť na hlavnej stránke rádia.

Finalistky prestížnej súťaže krásy Miss Slovensko majú možnosť aj tento rok hodnotiť poslucháči Rádia Europa 2. Kým doteraz boli dievčatá známe len z fotografií, od dnešného dňa si ich môžu fanúšikovia vypočuť aj v rádiu a na jeho webe zvoliť svoju Miss Hlas 2013.

Počas marca a apríla sa finalistky v éteri Európy 2 predstavia v špeciálnych audiovizitkách a predvedú aj to, ako zvládli čítanie jazykolamov. ,,Dievčatá opäť dostali zadania, ktoré na prvé prečítanie zvládne len málokto. Sama som bola ale prekvapená, ako im to išlo nakoniec rýchlo. V štúdiu sme boli o polovicu času menej ako vlani,“ povedala riaditeľka Miss Slovensko Magdaléna Šebestová. O výber a mix nahrávok sa postarali programový riaditeľ Rádia Európa 2 Juraj Volentics a zvukový majster Peter Foldo Foldváry. Jednotlivé finalistky budú od 22. marca  raz za týždeň hosťami rannej šou rádia – ZOO, ktorú uvádza stabilná trojica moderátorov – Michal Sabo, Matúš Krnčok a Michaela Mäsiarová.

Fanúšikovia a poslucháči Európy 2 môžu svoje sympatie jednotlivým finalistkám vyjadriť na hlavnej stránke rádia. A keďže ide o titul Miss Hlas, každá finalistka má pri svojom mene pridelenú aj krátku hlasovú vizitku. Definitívnu víťazku tejto kategórie vyhlásia organizátori 14. apríla počas galavečera Miss Slovensko 2013, ktorý v priamom prenose odvysiela TV JOJ.

Zdieľajte