Finalistky Miss Slovensko 2013 majú spoločnú favoritku

Finalistky MISS SLOVENSKO sa učili zvládať stres
17. februára 2013
Vankúšová vojna v Chateau Földváry
19. februára 2013

Nevedia si bez nej predstaviť deň, pomáha im ku kráse a volá sa JANA. Zdravá a štýlová prírodná minerálna voda JANA sa tento rok stala spoločnou favoritkou finalistiek súťaže krásy Miss Slovensko 2013.

Počas nedávneho 6-dňového prvého sústredenia v kaštieli Chateau Földváry vypilo dvanásť krásnych súťažiacich spolu 150 litrov tejto prírodnej minerálnej vody, čo predstavuje viac ako 2 litre pre každú finalistku denne. Dievčatá chcú byť jednoducho krásne a fit! A základom perfektnej kondičky a štíhlej línie je dôkladný pitný režim.

Jedna z najlepších minerálnych vôd na svete má popri ideálnej hodnote pH 7,4 nízky obsah sodíka a vďaka svojej prirodzenej čistote je ideálnou súčasťou zdravého životného štýlu. Obsahuje aj oxid kremičitý, ktorý je považovaný za zdroj skutočnej krásy – pretože prispieva k zdravšej pleti, vlasom a nechtom.

V čom spočíva jej tajomstvo pre zdravie? Jana je jednoducho vytvorená prírodou. Tisíce rokov chránená v jej nedotknutom zdroji, voľne vyviera z hĺbky 800m pod zemským povrchom zo srdca pohoria Sv. Jany pri Jadranskom mori. Okrem toho sa môže pochváliť mimoriadne stabilným minerálnym zložením, ktoré je pravidelne sledované počas celého roka. Na jej tisíce rokov trvajúcej ceste cez vrstvy minerálov bola Jana obohatená o dôležité minerály, predovšetkým vápnik a horčík, ktoré sú obsiahnuté v ideálnom pomere (2:1).

Prírodná minerálna voda JANA podporuje krásu a zdravý životný štýle krásnych Sloveniek a prispieva k celkovej pohode a úspechu v tejto prestížnej súťaži krásy. Zapojením sa do prestížnej súťaže ženskej krásy sa stala synonymom krásy a elegancie.

 

Zdieľajte